Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 22.07.2014 09:01
timi aliaj timi aliaj ist offline
 
regjistruar: 10.03.2011
postime: 1
Standart Tirane,shes Shtepi Dy Kateshe Dhe 1500m2 Toke Me Certifikat Pronesie

Zona/Rruga : Kamez
SHITJE E SHPEJTE ME MARRVESHJE €165 000
uLET CMIMI NGA 165 000 ERO PER ARSYE PERSONALE NE 145 000 ERO DISKUTOHET PER SHITJE TE SHPEJTE
Shes shtepi dy kateshe me letra dhe 1500m2 toke me letra te rregullta prane shkolles se re 9vjecare Kamez,kati ipare i shtepis eshte 146m2 i perfunduar ,kati i dyte eshte i pa perfunduar plotesisht,shtepia eshte 292m2 dy katet , mund ti hidhet edhe nji kat siper.Gjithashtu ju keni vend te ndertoni edhe dyqan ose lokal dy katesh se eshte vend shum i mier edhe per bisnes se eshte ne rruge ka shkollen 9-vjecare afer,para shtepis eshte 17m egjate dhe 7.5 e gjere gjatesia ndodhet afer rruges 17m per ndertimin e nji dyqani rreth 127m2 vetem nji kat,rruga eshte perfunduar 12m e gjere me kanalizime uje te pijshem internet rruga e re ALBANET,ne qofse jeni te interesuar ju lutem kontatoni ne e-mail timi.aliaj@hotmail.com ose ne numrin e tel 00353862357486 ky eshte numer Irlande,gjithashtu e japim edhe per ndertim pallati me pergjindje cmimi eshte me marrveshje.kontatoni ne numrin tim ne irland,ose me e-mail tim
Per te shikuar rrugen klikoni www.youtube.com Rruga "Albanet"(hidhet shtresa e fundit e asfaltit).
Cel. : 00353862357486 nm IRLANDE
SHENIM me cmimet reale qe jane ne kamez toka kushton 1000m2 80000ero,pra une kam 1500m2 rreth120 000ero,shtepia minimumi i nji metre katror ne kamez eshte 450 ero,shtepia shkon rreth 150 000 ero.por une e kam per shitje te shpejte.komplet toke dhe shpi me marrveshje,me certifikat pronesie
kush eshte i interesuar per blerjen e tokes bashke me shtepin te me japin prasjen,dhe bashke mund te diskutojme nepermjet e-mailit tim,Faliminderit€165 000
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  305060_148185008604697_100002395961545_263923_833006098_n.jpg
S: 1222
Madhesia:  39.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  306829_136171289810018_100002514422557_201961_1642480_n.jpg
S: 1496
Madhesia:  67.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  250531_202084706502341_100001024381434_598308_4089719_n.jpg
S: 1154
Madhesia:  99.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2ffee97f-df64-4374-8e7a-f251f38ed55c.jpg
S: 280
Madhesia:  30.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  973e574b-7fd0-4899-9edc-f55f2fcb96d3.jpg
S: 242
Madhesia:  24.2 KB  
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"