» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 12.11.2012 20:39
Dajena Dajena ist offline
 
regjistruar: 18.11.2010
postime: 2
Standart Tirane, shes apartament 1+1 Kati 8, 72 m², 1.400 Euro/m² (Pjeter Bogdani)

Zona/Rruga : Pjeter Bogdani

Shes apartament banimi 1+1, 72 m².
Rruga Pjeter Bogdani, Pallati 7/1, kati 8.

Te interesuarit mund te me kontaktojne me e-mail:
dajena73@yahoo.com
ose
gsp6399@yahoo.com
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"