» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Pjesė kėmbimi & kėrkesa pėr blerje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Pjesė kėmbimi & kėrkesa pėr blerje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 18.08.2015 12:26
foristradaa foristradaa ist offline
 
regjistruar: 25.07.2010
postime: 19
Standart Lezhe, shes MATRAPIK BENZINE 550 Euro

shitet matrapik benzine cobra me 5 dalta.ardhur nga gjermania...

shume i fuqishem.ndez qe heren e pare....gjendje prefekte.

Cel. : 0686427530
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC01599.jpg
S: 610
Madhesia:  51.1 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"