» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mobilje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 02.03.2010 13:46
Eltoni82 Eltoni82 ist offline
 
regjistruar: 02.03.2010
postime: 1
Standart Tirane, shes Aksesore Butik Rrobash 3.000 Euro

Shiten Aksesoret e nje Butiku:
Panele druri, krah inoksi (varse), mbajtese prej xhami me tub inoksi, 4 manekina (2 femra, 2 meahkuj), 2 mbajtese manekinash prej druri, 6 komodina druri, si dhe nje tavoline druri me karige poltron.
Cmimi 3000 euro me 30% - 40% ulje.

Cel. : 0692342882
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Panel Druri dhe Mbajtset prej Xhami.jpg
S: 253
Madhesia:  40.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Panel Druri dhe Krahe Inoksi.jpg
S: 187
Madhesia:  40.8 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Manekin dhe Mbajtsja prej Druri.jpg
S: 178
Madhesia:  38.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Komodin Druri.jpg
S: 146
Madhesia:  25.7 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_1492.jpg
S: 148
Madhesia:  35.7 KB  
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"