» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 14.02.2010 19:19
lavanderi arti lavanderi arti ist offline
 
regjistruar: 25.11.2008
postime: 2
Standart Tirane, shes makineri te llojeve te ndryshme

shes makineri per lavanderi,pastrim kimik

Tel. : 042345210

Cel. : 0682012601
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  9329065211.jpg
S: 234
Madhesia:  49.8 KB  
__________________
Lavanderi ARTI ju ofron:
larje tapetash,moketesh(te pazmontueshme)kolltuke,karrige
PASTRIM KIMIK:
kostume(xhaket,pantallona per gra&burra)pallto, xhupa
batanije, perde, jastek etj.
Ofrojme detergjente per lavanderi dhe pastrime te ndryshme si p.sh->pluhur lares per lavatrice,zbardhues,amorbident,detergjent per larje enesh,pllakash,banjosh si dhe aromatizues ambienti.
Te gjitha keto sherbime mund ti gjeni te RR:Sitki Cico,perball martenitetit te ri Glozheni ose na

kontaktoni:tel:2345210 cel:0682012601
e-mail:lavanderi_arti@hotmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"