» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 29.01.2015 20:18
nikoo nikoo ist offline
 
regjistruar: 19.01.2008
postime: 5
Standart Velipoje, jap me qera apartamente kabina plazhi (Velipoje tek vila amerikanit)

Zona/Rruga : Velipoje tek vila amerikanit.

ne velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi)
apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon
5persona 1 krevat dopio 2tek dhe 1 porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre frigorifer.tv,kondicioner 12 bit ne katet dyta te treta dhe katerta) akomodim i rehatshem per 4/5 persona

cmimet
1 - 15 qershor 150 euro (15 dite) 10 euro nata
15-30 qershor 160 euro ,,,,,,,,,, 12 euro ,,,,,
1-15 korrik 250 euro ,,,,,,,,,, 20 euro ,,,,,
15-31 korrik 300 euro ,,,,,,,,, 25 euro ,,,,,
1-15 gusht 360 euro ......... 30 euro ,,,,,
15-30 gusht 300 euro ....... 25euro ,,,,
1-30 shtator ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,12 euro ,,,,,
qershori dhe shtatori 12euro nata akomodim 4-5 persona

contact
email vila_bujari@yahoo.com
mob .00355692313105
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  vila bujari b.jpg
S: 4053
Madhesia:  71.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  28605_135592226451410_100000019012218_393089_3567179_n copy.jpg
S: 2151
Madhesia:  29.2 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  faqe pare.jpg
S: 2277
Madhesia:  102.8 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  kati 4.jpg
S: 2312
Madhesia:  60.9 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  kati-1-2-3.jpg
S: 1846
Madhesia:  62.5 KB  
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"