Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 23.03.2015 01:36
balili nev besnik balili nev besnik ist offline
 
regjistruar: 01.06.2008
postime: 3
Standart SARANDA per pushime 2015

Zona/Rruga : Tek pllakat ne krah te disko AFRIKA koder. Pushime per familjare, ju afrojme ambjente familjare ne koder tek pllakat ne Sarande te mobiluar dhe te kompletuar me ambjente gatimi, jane 1+1 per 4persona, 20 metra nga deti ne ambjent te gjelbert dhe te rrethuar,, gjithashtu komunikimi elektronik ju siguron me shume mundesi per te rezervuar datat e pershtatshme per ju.
Clab voda fone Al. +355692612613
USA. +1 347 592 7590
Voda fon 0692332363.
00355 242 43 037
0030 6945386597

E-mail , balilibesnik@hotmail.com
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_0142.jpg
S: 1294
Madhesia:  68.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC00088 saranda.jpg
S: 835
Madhesia:  33.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_0075.jpg
S: 485
Madhesia:  61.7 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_0618.jpg
S: 439
Madhesia:  69.0 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_1209.jpg
S: 485
Madhesia:  45.7 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"