» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 02.02.2014 15:40
Transport Mallrash dhe Automjetesh Transport Mallrash dhe Automjetesh ist offline
 
regjistruar: 02.02.2014
postime: 1
Standart Angli, - Transport Mallrash dhe Automjetesh

Ofrojme transport mallrash dhe makinash Angli-Shqiperi-Angli.
-1£/kg, minimumi i mallit 5 kg
-Transport automjetesh te kadegorise: Motomjete, B, C
Kontaktoni me ane te forumit.Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"