» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 20.09.2013 13:51
akrepi67 akrepi67 ist offline
 
regjistruar: 21.11.2011
postime: 57
Standart Elbasan, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 85 m² Leke (Rruga e re Trenit Elbasan)

Zona/Rruga : Rruga e re Trenit Elbasan

OKAZION !


SHITET APARTAMENT BANIMI 3+1 NE LAGJEN " SUL PAPRI " ELBASAN TEK RRUGA E RE E TRENIT ME SIP 85 M2 ,E RREGULLUAR SHUME MIRE DHE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE.

Cel. : 0682389660Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"