» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Elektro-shtėpiake
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Elektro-shtėpiake
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 25.04.2013 22:08
niku 01 niku 01 ist offline
 
regjistruar: 22.04.2013
postime: 5
Standart Fier, kerkoj kerkoj nje fure me korent+brumatrice

kerkoj nje brumatrice+nje fure pjekje per pasticeri te jene te perdorura ne gjendje te mire ,cmimi si ne kohe krize

Cel. : 0696911763Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"