» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 07.03.2009 01:40
fatjoni08 fatjoni08 ist offline
 
regjistruar: 12.02.2008
postime: 1
Standart Durres, Prodhim shitje materiale ndertimi.

Firma <VELLEZERIT ALIAJ>ju ofron materiale ndertim:
  1. Blloqe betoni 12,15,20x40.
  2. Tuba betoni per kanalizime,puse dhe ura:
  3. duke filluar me diameter 200 deri ne 1200 mm
  4. <me hekur dhe pa hekur>.
  5. Pllaka per shtrim oborre dhe trotuare me forma te ndryshmedhe bordura.
  6. Bandiera per vreshta dhe pemtari nga 2m deri ne 4m.
  7. Soleta me trvaveta.
  8. cimento,zgara,zhavorr rere dhe granil.
Ju ofrojm dhe sherbim transporti.

ADRESA:SHENVLASH DURRES


Cel. : 0682035526Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"