» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - me qera
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 21.11.2015 16:38
ALBANIA ONE ALBANIA ONE ist offline
 
regjistruar: 06.01.2011
postime: 1,991
Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK 90 m² 400 Euro (PRANE STADIUMIT DINAMO.TEK BAR UJVARA)

Zona/Rruga : PRANE STADIUMIT DINAMO.TEK BAR UJVARA

*-JEPETME QIRA APARTAMENT ME SIPERFAQE 90M2
*-I MOBILUAR TERESISHT.
*-KATI I 4.
*-SIPERFAQE: 90M2.
*-CMIMI:400EURO.
__________________

Tel/Fax : +355 4 451 2861
Tel/Mob : +355 68 3759829
Tel/Mob : +355 68 4813110
E - mail : realestate@albaniaone.com
Skype:evis.dhamo
Web : www.albaniaone.com
Fb:Realestate Albania
Adresa: Rr "Abdyl Frasheri"
Pallati 3/3. Tirane Albania.
Pallati ku ndodhet Porcelanoza.Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"