prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 28.05.2013 18:00
AVANCE SHPK AVANCE SHPK ist offline
 
regjistruar: 12.03.2012
postime: 25
Standart Tirane, ofroj vend pune KUZHINIER

KOMPANI SHERBIMI QE OPERON NE FUSHEN E KATERINGUT, RESTORANTEVE, PASTRIMIT DHE LAVANDERISE:

Kerkon te punesoje nje KUZHINIER/E qe te plotesoje kushtet e meposhtme:

1.Te jete e pajisur me Certifikate per Kuzhiniere.
2.Te kete eksperience pune ne sherbimet Katering.
3.Eksperienca te jete e vertetuar me librezen e punes.


Te interesuarit te dergojne CV-it e tyre ne adresen dmyftari@sori-al.al

Specifikoni pozicionin ne email "KUZHINIER/E"Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"