prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 31.08.2007 12:35
RE/ALBANIA.COM RE/ALBANIA.COM ist offline
 
regjistruar: 19.06.2007
postime: 92
Standart Tirane, ofroj vend pune puntore pastrim kimik

kerkojme nje puntore per pastrimin kimik te shkolla e baletit.
Pune zgjat 6 ore kushtet e punes dhe paga e kenqshme.

Tel. : 348680

Cel. : 0683408012
__________________
Agjensia e Informacionit Real Estate – Imobiliare RE/ALBANIA.com Tirane ''PERMIRESOJME JETEN E MIRQENIEN TUAJ''
Dega e Remax.italia per Shqiperine
Adresa: rruga "Kavajes
Qendra Tregtare " CONDOR CENTER'' Perballe uzinnes Enver ne katin e dyte.

Tel&Fax: 00 355 42341820
mobile 0694015821,
mobile 0693533909
E mail: info@realbania.com
website www.Realbania.com

www.njoftime.com
www.lajmerime.com
www.viwium.member.com
www.remax.it.Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"