kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, - Kabina, transformatore dhe paisje elektrike

  Kompania ADEE Shpk me seli ne Durres, Rrashbull, rruga Durres-Shijak, prane ktheses per Fllake ofron:
  transformatore me fuqi te ndryshme nga 30 kVA deri ne 3150 kVA, artikuj per kabina elektrike,cela 24 kV per kabina dhe per N/Stacione, cela matje ne TM, kulla ndricimi, koka kablli e mufte 12/24/36 kV, kuadro BT, kuadro per pompa uji Y / Δ me fuqi te ndryshme. Kabllo per TM dhe TU alumini dhe bakri.


  Cel. : 0672084688
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Doc1.jpg
S: 652
Madhesia: 53.4 KB