kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Mesoni gjuhen angleze/gjermane nga shtepia, kurse online

  Per te gjithe ata qe jane shume te zene dhe nuk duan te humbasin
  kohe duke udhetuar ne trafik per te shkuar ne qendren e kursit.

  Per te gjitha familjet emigrante per te cilat tarifat e kurseve te gjuheve te huaja
  ne vendin ku punojne jane shume te shtrenjta.

  Ne ju ofrojme nje mundesi te perkryer. Te mesoni anglishten apo gjermanishten duke qendruar ne shtepi me ane te kompjuterit. (lidhja me skype). Cilesia e mesimit do te ishte i njejte si ne nje qender, pa asnje ndryshim.
  Mesimdhenie cilesore nga mesues me pervoje ne universitet
  dhe qendrat me te mira ne Tirane per nje kohe shume te gjate.


  Mos hezitoni te na kontaktoni ne kete adrese sekretaria@qendraoptima.com
  website:
  http://www.qendraoptima.com/kurse-te-gjuheve-te-huaja/gjuha-angleze/
  https://www.facebook.com/qendraoptima/
  Nr. tel 0695610926
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20110728100736logo_little_126_125.jpg
S: 1484
Madhesia: 22.1 KB