1. Standart Tirane, shes Makineri per blloqe betoni

  Shes makineri per blloqe betoni, te perdorur, ( tre makineri me funksione te ndryshme), bllok muri 20 cm dhe 15 cm dhe bllok solete.
  Punojne me elektromotor me 2800 xhiro/min.Prodhojne 4 dhe 5 blloqe njeheresh . Makinerit jane ne gjendje te mire. Shiten per arsyje mbyllje aktiviteti.

  Cmimi : 20.000 leke secila.

  Cel: 067 22 24 158
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Makin blloqe betoni.jpg
S: 696
Madhesia: 41.9 KB