1. #1

  Standart Shes ose ndrroj makine Mercedes-Benz c 220 cdi sport Viti 2005, 7500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  KM.........: 145000

  Mercedes-Benz C220 Cdi, sport... i zi, me xhama te erret origjinal.disqe sport... viti i prodhimit 2005, me kroskotin e ri, kambio manuale,baxha,dritat xenon, km 145.000 origjinale, e marr ne gjermani dhe e perdorur ne shqiperi vetem nga une. .... ne gjendje teper te shkelqyer.
  cmimi i padiskutueshem
  0692033333
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4efc797b-8ce4-4c13-b7df-53f9ae84bd9b.JPG
S: 948
Madhesia: 39.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4efc797e-f1ac-47a5-847e-53f9ae84bd9b.JPG
S: 969
Madhesia: 68.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4ef74b05-f8e0-4b63-82d4-05d1ae84bd9b.jpg
S: 1017
Madhesia: 57.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4efc7981-1184-408b-9a93-53f9ae84bd9b.jpg
S: 862
Madhesia: 57.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4ef8990b-f680-42c1-b5f4-6f77ae84bd9b.JPG
S: 1483
Madhesia: 28.0 KB