kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mercedes Benz c220 cdi sport Viti 2005

  Karburanti: DiezelNgjyra.....: e zezeKamjo......: manualKM.........: 155000Mercedes-Benz C220 Cdi, sport... i zi, me xhama te erret origjinal.disqe sport... viti i prodhimit 2005, me kroskotin e ri, kambio manuale,baxha,dritat xenon, km 155.000 origjinale, e marr ne gjermani dhe e perdorur ne shqiperi vetem nga une. .... ne gjendje teper te shkelqyer.0692033333
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18741355_1387118111409743_1557720043_n.jpg
S: 6
Madhesia: 82.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4efc7981-1184-408b-9a93-53f9ae84bd9b.jpg
S: 1744
Madhesia: 57.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4ef8990b-f680-42c1-b5f4-6f77ae84bd9b.JPG
S: 1963
Madhesia: 28.0 KB