kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Makineri per blloqe betoni

  Shes makineri qe pret blloqe betoni (tre cope) , te perdorura, (blloqe per solete, per mur 15 dhe 20 cm).Punon me elektromotor tre fazor ,ose monofaze. Pret 4 ose 5 blloqe njeheresh. Cmimi 30 000 leke secila. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti.
  Cel: 067 22 24 158
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Makin blloqe betoni.jpg
S: 390
Madhesia: 41.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu