kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Makineri per blloqe betoni

    Shes makineri qe pret blloqe betoni (tre cope) , te perdorura, (blloqe per solete, per mur 15 dhe 20 cm).Punon me elektromotor tre fazor ,ose monofaze. Pret 4 ose 5 blloqe njeheresh. Cmimi 30 000 leke secila. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti.
    Cel: 067 22 24 158
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Makin blloqe betoni.jpg
S: 156
Madhesia:  41.9 KB