1. Standart Tirane, ofroj vend pune menaxher per media sociale dhe marketing

  Tirane.
  Kerkohet menaxher/e per media sociale dhe marketing

  Kerkesat:
  Te njoh ne menyre mire mediat sociale
  Te dije te perdore programin Photoshop.
  Te njohe mire gjuhen Angleze
  Preferohet te eksperienca te meparshme ne kete profil.

  - Puna eshte 8 oraresh, 8.30 - 17.00 Te shtunen 8.30 - 13.30
  - 30 min pushim ne dreke. E diela pushim.
  - Leje e zakonshme ne periudhen gusht.
  - Siguracion i menjehershem dhe kontrate pune 1 vjecare..

  Paga e kenaqshme.

  CV-ja duhet me foto ne emal hr@tonertaxi.info

  Ne subjektin e-mailit te shkruhet:
  Aplikoj per "Menaxher i rrjeteve sociale dhe marketing"

  Kandidatet e perzgjedhur do te telefonohen per interviste.

  Adresa e punes:
  Rruga Rreli, prane zones Komuna e Parisit  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Harta Mag2 .JPG
S: 3191
Madhesia: 85.6 KB  

  Pallati Sportit Asllan Rusi, Kati I - Tirane

  www.tonertaxi.info

  TonerTaxiAlbania