Ofrojmė Program pėr llogaritjen e pagave falas deri nė 10 punėtorė.

Programi pėrmban:

Kalkulimin e pagave sipas
- orėve tė rregullta tė punės;
- orėve tė punės shtesė;
- orėve tė punės gjatė natės (kujdestari);
- orėve tė punės gjatė festave dhe fundjavave;
- orėve pa pagesė (mungesat nė punė).

Evidencėn e pushimeve tė punėtorėve ku pėrfshihen
- pushimi vjetor;
- pushimi mjekėsor;
- pushimi special.

Kėrkesat pėr Program tė pagave falas mund t'i bėni nė kėtė email adresė:
info@gs-ks.com

Shpėrndarja e programit do tė fillojė mė 21 nėntor 2011.

Me nderime
Stafi i kompanisė

General Software, Kosovė
Prishtinė
www.gs-ks.com

Cel. : +377 (0) 44 174 910