kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje Multimedia SKYSTAR 2 TV 26 euro

  Shitet multimedia skystar 2 , mund te perdorni dhe cardsharing ne komp pa patur nevoje paisje te tjera .  https://www.technisat.com/de_DE/SkyS...352-6910-1840/
  me porte pci , dhe mund te shihni transmetimet satelitore ne kompiutrin tuaj .

  Cel. : 0692630004
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SkyStar_2_Satellite_and_digital_cable_cards.jpg
S: 975
Madhesia: 30.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu