Pershendetje!
Kerkoj nje vend pune ne nje kompani serioze private.Kam mbaruar fakultetin e gjuheve te huaja,dega italisht.Zoteroj programet baze te kopjuterit si dhe perdorimin e fotokopjes,fax dhe printer.Kam eksperience pune si asistente,sekretari,magazinim,kepucari.

e-mail: v.shahini84@hotmail.com
tel.0695310601

Faleminderit!

Tel. : 0695310601

Cel. : 0694609086