ELECTRONIC LINE ėshtė kompania me dyqanet dhe serviset mė tė mėdhenj nė Shqipėri, dedikuar markave lider tė elektronikės.Kompania ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje: PREZANTUESE NE SHITJEN E PRODUKTEVE ELEKTRONIKE! Kėrkesat• Te kete mbaruar PLOTESISHT studimet• Te mos jete ne marredhenie me shkollen.• Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze (e detyruar). Preferohet te kete njohuri dhe te gjuhes Italiane.• Preferohet te kete njohuri ne fushen e elektronikes.• Preferohen te kene eksperience pune ne kete fushe.• Te jete e komunikueshme • Te jete metodike dhe e organizuar• Ndershmeri dhe integritet• Shumė e besueshme, diskrete dhe etike• Aftesi te mira organizative dhe pune ne grupTe interesuarat te dergojne nje CV ne adresen e emailit te poshteshenuar:info@electronicline.alElectronicLine AppleRr. Mine Peza, prane Benetton. Tel:042235450Tirane