ELECTRONIC LINE ėshtė kompania me dyqanet dhe serviset mė tė mėdhenj nė Shqipėri, dedikuar markes Apple.


Kompania ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje: SHITES NE TERREN DHE NE DYQAN


Electronic Line kerkon te punesoje nje djale qe di ti jap makines dhe motorrit per pozicionin e shitesit ne teren dhe ne dyqan.
Te interesuarit te disponojne patente per makine dhe motorr. Orari full time.
Te interesuarit mund te dergojne nje CV ne adresen e poshte shenuar:


info@electronicline.eu


ADRESAT
STORE 1: ELECTRONIC LINE, RR. MINE PEZA, prane Benetton.TEL. 042235450
STORE 2: ELECTRONIC LINE PRO, SHESHI WILLSON, perballe me Mon Cheri. TEL 045601070
STORE 3: ONLINE SHOP, info@electronicline.eu