kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande, jap me qera apartament 110 m 20 euro ne shtator qershor Euro/nata (ne qender te kisha prane detit dhe bulevardit)

  Zona/Rruga : ne qender te kisha prane detit dhe shetitores.

  Jap me qera per pushime ne qender tek kisha sh. afer detit dhe bulevardit ose shetitores ap me sip 110 m me te gjitha kushtet
  besoj se do mbeteni te kenaqur dhe do te riktheheni, me tre dhoma gjumi dy banja dy dushe kondicioner 20 shkall nga shetitorja cel 0693117921 dhome ngrenie gatimi me vete varet nga koha e marrjes me qera ne periudhen shtator deri qershor 20 euro periudhen tjeter cmim i arsyeshem .Nga plazhi qe duket ne foto esht 20 seconda. Eshte ne rrugen tregtare perball NBG Bank te kisha.
  cprisni... cmime qe si gjeni lehte...
  cel 0693117921 Mind te kontaktoni dhe me Viber..
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 390
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ag.Saranta..jpg
S: 1326
Madhesia: 47.6 KB