kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, jap me qera apartament 65 m² 20 Euro/nata (Iliria,Plazh)

  Zona/Rruga : Iliria,Plazh


  Ofrohet Apartament me qera per pushimet Verore ne zonen e Plazhit , tek Iliria ne Durres
  Banesa ndodhet shume prane Kompleksit Florida, ne Vijen e 2 te ndertimeve, vetem 30 m larg detit, ne katin e III. Pamje nga Deti
  Eshte e pershtatshme per 4+1 persona.Ka nje sip. 65 m ,1+1. ballkon me pamje nga deti.
  Banesa eshte e kompletuar me mobilje (guzhine gatimi,frigorifer, tv,freskuese ambjenti)
  Drita, uje dhe gaz te vazhdueshem


  Ēmimi Muaji Korrik 20 Euro/Nata
  Ēmimi Muaji Gusht 25 Euro/Nata
  Cmimi Muaji Shtator 15 Euro/Nata

  Cel. : +355 (0) 68 20 50 127 (Viber & What`s up )
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170613_192356.jpg
S: 134
Madhesia: 27.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170613_192316.jpg
S: 193
Madhesia: 16.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170613_191856.jpg
S: 116
Madhesia: 18.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170613_193120.jpg
S: 109
Madhesia: 13.5 KB