1).mercedez benz c-classic c-250turbodiesel viti 2001 2).vw polo 1.2 benzine viti 2002 3).audi A3 viti 2001 4).bmw 318i viti 2000 5).mercedez benz c- classe 200 benzine viti 1997 6). mercedez-benz 200kompresor avangarde 7).mercedez menz fugon vito 108cdi viti 2001 8).mercedez benz ml 270 cdi viti 2002 9). ford fiesta 1.2S benzine viti 1999 10). mercedez benz a-classe 1.6 benzine viti 2001 11).mercedez menz E300turbodiesel viti 1999mercedez menz fugon sprinter 308d viti 1998 12). edhe shume pjese te tjera per makina gjermane DHE................................... GJITHSEJ KETO PJES SHKOJNE ME NJE OKAZJON TE PA PARE VETEM DHE VETEM PER 15.000 EURO KETO MUND TE BEN TUAJAT

Cel. : 0683506611

Cel. : 0683506611