Zona/Rruga : radhime

I nderuar klient
Ofrojme dhoma te kendeshme per pushimet verore ne bregdetin e bukur te RADHIMES

Ambientet jane 5. Cdo dhome disponone dushe uje drita 24 ore 1 krevate dopjo 2 teke tv frigorifer ambiente gatimi verande.Ndodhet ne zone te qete 100 metra nga rruga kryesore vlore sarande.Objekti eshte 1 katesh 5 metra large nga deti dhe parkim private.

Cmime shume te arsyeshme.

Per me shume informacione kontaktoni ne kete numer:
cel:0682246960

Cel. : 0682246960