Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart SHITUR !!! Tirane, shes BlueRAY Player Samsung BD 5500, 6000 Lek

  Blu-ray Player Samsung BD 5500
  i paperdorur dhe pa ambalazh. (per arsye transporti )

  info ( http://www.samsung.com/us/support/ow...t/BD-C5500/XAA ).

  Berti

  Cel. : 0662151094
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BDC5500XAA_PA-XL_1_1.jpg
S: 1598
Madhesia: 4.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu