Shitet nje set ndricimi professional per foto ose video Softbox me fuqi 2500 watt dmth 1000 w secila nga 2 anesoret dhe 500 watt softbox-i qe perdoret si kondra.Ky kit eshte blere ne Amerike bashke me transformatoret perkates qe bejne konvertimin e tensionit nga amerikan ne europian.Seti eshte prodhim marke "SMITH-VICTOR" firme shume e njohur e specializuar vetem ne prodhimin e ketij lloj ndricimi te vazhdueshem shume i pershtashem si per fotografe ashtu edhe per operatore .Kjo gje vertetohet nga faturat e blerjes. Gjithashtu seti eshte i nje cilesie shume te larte si ne stativa po ashtu edhe te box-et.cilesia e drites qe ato prodhojne eshte me shume se perfekte. cel 0683060402Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  s-l225.jpg
S: 454
Madhesia:  8.8 KB