kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Parashikime 1X2

    Parashikime ndeshjesh,Ndeshje Live,Ndryshimet e koeficentve, si dhe Rezulteatet live[/SIZE]
    http://ndeshjebllof.blogspot.com/
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1x2_web1.jpg
S: 740
Madhesia:  32.0 KB