kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Ndermjetesim Pasurish te Paluajtshme "INF 93" www.inf-93.com

    Real Estate "INF 93" eshte krijuar ne vitin 1993.
    Eshte e para agjensi e organizuar ne Shqiperi.
    Qe prej 24 vjetesh vepron suksesshem e me profesionalizem ne
    tregun e pasurive te paluajtshme, duke bere ndermjetesime ne shitje dhe dhenie me qira
    te mijra apartamenteve te banimit, vilave, trojeve, dyqaneve, magazinave, etj.
    Duke qene e pranishme ne treg qe nga viti 1993, vit kur filloi
    privatizimi i pasurive te paluajtshme, duke ndjekur hap pas hapi
    evoluimin e tregut te ketyre pasurive, Real Estate INF 93 ka
    hartuar studimin e vlerave te tregut per apartamentet e banimit ne
    qytetin e Tiranes qe nga viti 1993 deri ne 2015, duke e pasuruar ate
    me te dhena te shumta, me te dhena krahasuese te zhvillimit te
    ketij tregu, me tabela e grafike per cdo zone te Tiranes ne vecanti e
    per gjithe qytetin e Tiranes ne pergjithesi.
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  koka.jpg
S: 818
Madhesia:  26.3 KB  


    Agjensia "Inf 93"
    Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane
    Tel: 04 2230 515
    Fax: 04 2249 522
    Mob: 068 20 50 444
    e-mail: inf93@albaniaonline.net
    web: www.inf-93.com

    inf93