kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ndermjetesim Pasurish te Paluajtshme "INF 93" www.inf-93.com

  Real Estate "INF 93" eshte krijuar ne vitin 1993.
  Eshte e para agjensi e organizuar ne Shqiperi.
  Qe prej 25 vjetesh vepron suksesshem e me profesionalizem ne
  tregun e pasurive te paluajtshme, duke bere ndermjetesime ne shitje dhe dhenie me qira
  te mijra apartamenteve te banimit, vilave, trojeve, dyqaneve, magazinave, etj.
  Duke qene e pranishme ne treg qe nga viti 1993, vit kur filloi
  privatizimi i pasurive te paluajtshme, duke ndjekur hap pas hapi
  evoluimin e tregut te ketyre pasurive, Real Estate INF 93 ka
  hartuar studimin e vlerave te tregut per apartamentet e banimit ne
  qytetin e Tiranes qe nga viti 1993 deri ne 2017, duke e pasuruar ate
  me te dhena te shumta, me te dhena krahasuese te zhvillimit te
  ketij tregu, me tabela e grafike per cdo zone te Tiranes ne vecanti e
  per gjithe qytetin e Tiranes ne pergjithesi.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Inf 93 - Real Estate -LOGO 2018.jpg
S: 544
Madhesia: 22.0 KB  


  Agjensia "Inf 93"
  Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane
  Tel: 04 2230 515
  Mob: 068 20 50 444
  e-mail: inf93@albaniaonline.net
  web: www.inf-93.com

  inf93