Anais ėshtė rrjeti kryesor me pakicė on-line per ofrimin e produkteve te bukurisė nė Shqiperi. Zbuloni mė shumė rreth kompanisė tonė, dyqanet tona tė reja, dhe tė mėsojnė mė shumė pėr biznesin Anais, duke pėrfshirė
http://www.anais-fr.com/

Ne duam qė tė dėgjojmė nga ju - mendimet tuaja, komente, pyetje dhe tė na ndihmoni pėr tė ofruar vazhdimisht produktet mė tė mira tė mundshme tė bukurisė dhe tė shėrbimit. Nė posten tone ju mund te dergoni sugjerime rreth ANAIS-it.

Nisur nė dhjetor te 2009 ANAIS-FR.COM ofron zgjedhjet mė tė mėdha dhe mė tė larmishme te produkteve tė bukurisė nė internet. Nga klasike deri ne me tė vėshtirat pėr te gjetur larmine e markave, ju keni mundesi tė lehtė zgjedhjeje nė mbi 11.000 produkte dhe mė shumė se 185 markave.

Anais-fr.com ėshtė burim i vetėm nė internet pėr tė gjitha nevojat tuaja te bukurise. Ju mund tė blini aromat tuaja tė preferuara, kozmetike, skincare, haircare,dhe produktet e trupit-ose te provoni diēka krejtėsisht tė re. Me pėrzgjedhjen tonė tė mrekullueshme, ju jeni tė gatshem tė gjejni diēka qė ėshtė unike per ju.

Dhe ndėrkohė qė jeni kėtu, ju mund tė shihni lartė shitjen e produkteve tona, lexuar nė lidhje me trendet e bukurinė se fundit, tė merrni kėshilla nga ekspertėt, dhe tė mėsoni rreth produkteve me te fundit “What's Hot Now” .

Gjithashtu,seksioni i dhuratave pėrfshin njė pjese artikujsh te lezetshėm qė eshte perzgjedhur sigurisht pėr tė kėnaqur miqtė tuaj, familjen, dhe bashkėpunėtorėt tuaj.

Ne jemi ketu per ti bere klientet tane te ndjehen komod. Mbėshtetur nga pervoja e ketyre viteve, stafi ynė ėshtė nė dispozicion pėr tė ndihmuar ju me blerjen tuaj 7 dite ne jave. Zgjedhja mė e mirė! ēmimet mė tė mira! Nga dyqani yne nė derėn tuaj, duke ju ofruar mėnyren mė te lehtė pėr tė blerė gjithcka qe ju nevojitet.Shporta ju lejon tė klikoni,te blini dhe porosia juaj mberrin per pak min! Ju lutem mos ngurroni tė na kontaktoni, ju duhet tė keni ndonjė pyetje?. Ne e dimė qė ju keni njė zgjedhje,ndaj mos hezitoni! ēmimi, vlera dhe zgjedhja .... askush nuk na afrohet .... askush!

Per me teper vizitoni faqen; http://www.anais-fr.com/
Mos hezitoni per te bere blerje komode te produkteve tona,per cdo blerje mbi 2500 Lek,TRANSPORTI FALAS.