1. Standart Ndertojmė faqe interneti - www.fit.al


  Ne krijojmė faqe interneti pėr individė, biznese dhe organizata.

  Disa nga punet tona jane:

  Biznese dhe Individe
  www.teutadurres.com | www.magniflex.al | www.japan-xhimi.com | www.elbagas.al | www.kuel.al (construction.kuel.al & protection.kuel.al) | www.skanderbeg-security.al | www.diezela.al | www.hueyda-el-saied.com | www.eliadent.com | www.ervinberxolli.com | www.chamberfestdurres.com | www.satinatelier.al | www.ustorex.com

  Rezidenca Banimi, Firme Ndertimi, Real Estate:
  www.magnet.al (www.orion.magnet.al, www.perseus.magnet.al) | www.ana.kontakt.al | www.homeplan.al | www.kontakt.al | www.immokontakt.al | www.aic.al | www.telniks.com | www.inf-93.com | www.immokontakt.al | www.siba.al | www.itegroup.al | www.bean-group.com | www.teknoedil.al | www.gaprojekt.com

  Agjensi Turistike: www.jona-travel.al | www.keytoursalbania.com | www.albesturist.al | www.comforttravel.al | www.finikas-lines.com | www.finikastravel.com | www.terratravel.al | www.londontravel.com

  Agjensi detare / shipping / transport: www.dedjashipping.com | www.albanbroker.com | www.alba-transport.com | www.globalshipping.al | www.tropikalagency.com

  Organizata: www.crca.al | www.alo116.al | www.gs1al.org | www.acce.crca.al | www.authenticalbania.com | www.korbigroup.com | www.pinkembassy.al

  Arsim: www.cde.edu.al | www.issatinstitute.com

  Gazeta Elektronike: www.sot.com.al | www.durreslajm.com

  Hotele: www.hotel-aleksiona.al | www.hotel-puka.com | www.restorant-panorama.al


  Websitet i zhvillojme mbi platformen e Drupal 7, i cili eshte nje sistem menaxhimi dinamik per websiten tuaj te re. Websitet optizohen qe te pershtaten edhe per pajisjet mobile dhe tablet.
  Nese jeni te interesuar per te ndertuar nje prezence serioze online te websitit tuaj, ju ftojme te na kontaktoni. Nje imazh i ri online do tju ndihmonte qe te perconi me mire mesazhin tuaj tek klientet potencial.
  Besimi yne primar eshte se prezenca online e cdo individi / kompanie / organizate eshte kyce ne imazhin e saj.

  Gjithashtu ofrojmė:

  • Hostim tė faqes web
  • Mirėmbajtje tė faqes web
  • Search Engine Optimization (optimizim qe websiti juaj te shfaqet me lartė nė Google)
  • Graphic Design & Print Solutions
  • IT SUPPORT

  Na kontaktoni ne www.fit.al/contact
  Cel: 067 45 29 292
  info@fit.al

  Elvin Xhimitiku
  Web programer, Web Designer, Drupal Developer
  FIT.AL
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: logo.png
S: 382
Madhesia: 27.0 KB