kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - shes pastrim kimik

  shes pastrim kimik ne gjendje te mire pune profesionale miele , suprema donini ,bowe tharse me korent 3fazor me gaz dhe pa gaz hekur heqje njolle rrul paketuese rrobash varse robash plasmas paketimi detergjente SOLVENT nag me i miri ne vend asistence teknike te garantuar 1 vit garanci kontaktoni ne numrat e poshte shenuar :
  cel 0693176500
  cel 0692218190

  Cel. : 0693176500
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 268
Madhesia: 59.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 325
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: logo0002.jpg
S: 337
Madhesia: 57.0 KB  
  Pershendetje,

  ju prezantojme kompanin me te re ne fushen e makinerive per pastrim kimik

  Kompania jonė ofron zgjidhje komplet tė tregtisė se makinerive pėr pastrimin e tekstileve per dyqanet
  e pastrimit kimik dhe lavaderi.
  Produktet qe ne disponojme jane Bowe per trajtim kimik tekstilesh , Miele profesional, Velt dhe Sankosha.
  Ne ofrojmė gjithashtu mbėshtetje teknike per montimin e makinerive te reja dhe te perdorura si dhe kujdesin dhe mirėmbajtjen
  Ne jemi gjithashtu nė gjendje tė ofrojmė klientėve tanė zgjidhje dhe shėrbime tė shkėlqyera me inxhinjer te spacializuar .
  Ne ofrojmė njė listė tė plotė tė artikujve te reja dhe te perdorura si dhe pjese kembimi qė aktualisht i kemi ne dispozicion ekskluzivishte nga firma Ziermann GbmH qe ndodhet nė Sasbah Achern Gjermani.
  Mbeshtetje teknike
  Luan Burgija
  Inxhinjer elektrik dhe mekanik
  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin me poshte:

  cel 0692218190
  cel 0693176500