Kabinet Dentar,tip Sirona, 2500 euro
Prodhim Gjerman,shitet bashke me komresor,aspirator dhe aparat grafie,jepet me garanci. - 2.500 euro - Tiranė - tel: 0682067468/Tekniku 0692095511

Karikues baterish profesional, 40.000 leke
70 Amper,50 Volt dhe galvanizim. - 40.000 leke - Tiranė - tel: 344530

Autobot Benz 19-19, 11.000 euro.
Kapaciteti 12.000 litra,ne gjendje shume te mire pune. - 11.000 euro - Tiranė - tel: 0682202181

Makine qepese Zinger, 10.000 leke.
E perdorur,ne gjendje pune te mire,me korent,shitet per arsye emigracioni. - 10.000 leke - Tiranė - tel: 237736

Linje shtypshkronje e kompletuar,13.500 euro
Kaperant,qepese metalike,makine shtypi efset format 62x43cm,thike formati76 cm,te gjitha ne gjendje shume te mire pune,jepen me prove. - 13.500 euro - Tiranė - tel: 0682153182/246919

Gjenerator korenti 1200 volt, 35.000 leke.
I paperdorur,me ambalazh,benzine. - 35.000 leke - Tiranė - tel: 0692106985

Skuadrice mt 280 C dhe minigraf 3 Alfamachin,150.000 leke
Skuadrice Felissati mt 280 C per prerje kornizash dhe minigraf 3 Alfamachin per montim kornizash,shume pak te perdorura. - 150.000 leke - Tiranė - tel: 0692259681

3.5 m3 derrase dhe 22 trare, 45.000 leke
Vetem 1 here te perdorur,ne gjendje te mire. - 45.000 leke - Tiranė - tel: 0692200749

Tavoline zyre e madhe, 16.000 leke.
Ne forme kendi,1 karrige,ne gjendje te mire,shiten per arsye te mbylljes se zyres. - 16.000 leke - Tiranė - tel: 241350/0692272585

Ekspres kafeje Foema, 80.000 leke.
2 grupe,i kompletuar me mulli bloje,komplet i revizionuar. - 80.000 leke - Tiranė - tel: 0682468581

3 makina qepese industriale,perkatesisht syzator,2 gjilperesh,250.000 leke
1 lineare,te pershtatshme per te tera llojet e copave. - 250.000 leke - Tiranė - tel: 0682545454

Makineri Gjermane per prodhimin e bidonave plastike, 100.000 euro
Me 5 forma,fryrje dhe injeksion,te perdorura ne gjendje shume te mire teknike. - 100.000 euro - Tiranė - tel: 0692611980

2 Cisterna me kapacitet 35.000 litra, 220.000 leke/secila.
Diameter 3.5 m dhe lartesi 3.6 m,ne gjendje shume te mire,te pershtatshem per uje,karburant,etj. - 220.000 leke/secila - Tiranė - tel: 0682024731

Motokompresor ajri,i ri,prodhon ajer te lenget, 10.000 $.
Me shtypje 5 shkallesh,7 furnizime,eshte i mbuluar dhe i levizshem. - 10.000 $ - Tiranė - tel: 0692600645

Gjenerator me benzine,650V,230W,50HZ,12 volt, 299 euro.
Pavaresia 3.000 minuta,prodhim belg,se bashku me nje celular dhurate me telekamera,video kamera Nek. - 299 euro - Tiranė - tel: 372411

Prese suvatimi,Vrapus, 3000 euro.
Iardhur nga Greqia,i pajisur me tuba dhe pistolete,ne gjendje te mire. - 3.000 euro - Tiranė - tel: 0692065440

Ne Kombinat shiten komplet paisjet e nje Fast-Food-i, 300.000 leke
Ne Kombinat shiten komplet paisjet e nje Fast-Food-i - 300.000 leke - Tiranė - tel: 0682581822

Makine per prodhim makaronash si: 350.000 leke
Ravioli, spageti, fetucine, penete e paperdorur e pershtatshme per restorante. - 350.000 leke - Tiranė - tel: 0692367006 365652

Gjenerator, 25kva, tep 'Mikirus", prodhim italian, 450.000 leke
Gjenerator 25kva, tip"Mikirus" prodhim italian. - 450.000 leke - Tiranė - tel: 0682124808

Makine qepese Ponti Pfaff
Makine qepese Ponti Pfaff (Travete). - 1.000 Euro - Tiranė - tel: 0682386470

Atobot Praga, Ceke kapaciteti 4 T, per prastrimin e gropave te zeze, 5.000 Euro
Punon me pompe vakumi, thith deri ne 20m thellesi, 1m3 / minute, dogane. - 5.000 Euro - Tiranė - tel: 229269

Pompe lavazhi, e sapo ardhur nga Gjermania. 70.000 leke
Pompe lavazhi,e sappo ardhur nga Gjermania. - 70.000 leke - Tiranė - tel: 0682143845

Kombinat druri i kompletuar me disk freze, grases, 2.200.000 leke
Plan trapen, komprese, preze prodhim italian. - 2.200.000 leke - Tiranė - tel: 0692338109

Tende dielli, 3.30m, e ardhur nga italia, e re. 20.000 leke
Tende dielli 3.30m e ardhur nga italia e re - 20.000 leke - Tiranė - tel: 2698240692919663

Kabinet Dentar, tip Sirona prodhim Gjerman, 2.500 Euro
Kabinet Dentar tip Siroan prodhim Gjerman shitet bashke me kompresor, aspirator dhe aparat grafie, jepet me garanci - 2.500 Euro - Tiranė - tel: 0682067468 0692095511

Furre Pice,prodhim Italian,1.000 euro.
Punon me dru,kapaciteti 6 pica. - cmimi: 1.000 euro - Tiranė - tel: 240706

Kombinat druri me 3 procese, 150.000 leke.
Kombinat druri me 3 procese:Plan,disk,trpono. - cmimi: 150.000 leke - Tiranė - tel: 0692233717

Gjenerator,me nafte, 75.000 leke.
Mbi 5.2 ne dalje,prodhim kinez,i perdorur vetem 1 muaj,ne gjendje shume te mire pune. - cmimi: 75.000 leke - Tiranė - tel: 0682951756

Pajisje per prodhim kadaifi, 50.000 leke.
Sistem gazi,modern,rendimenti 10kg/ore,pllake bakrri me perimeter 115 cm. - cmimi: 50.000 leke - Tiranė - tel: 0682710065264620

Pajisjet e nje fast-foodi,3 muaj te perdorura, 1.600 euro.
Shiten pajisjet bashke me 1 grirese galete,1 bolier,1 expres filter. - cmimi: 1.600 euro - Tiranė - tel: 0692159077

Makineri paketimi cajrash nga 1-4.5 Kg, 12.000 euro.
Shitet e shoqeruar me nje sasi lende te pare gati per paketim si dhe nje sasi te konsiderueshme leter filtri per paketim,4 muaj e perdorur ne Shqiperi. - cmimi: 12.000 euro - Tiranė - tel: 0692074630

Pompe lavazhi, 55.000 leke.
Pompe lavazhi,250 bar,uje te ngrohte dhe te ftohte. - cmimi: 55.000 leke - Tiranė - tel: 0682164763

Sharre mermeri,disk 30, 250.000 leke.
I pajisur me disqe granite dhe mermeri,i perdorshe per varre,oxhaqe etj,ne gjendje shume te mire pune,shitet per arsye emigrimi. - cmimi: 250.000 leke - Tiranė - tel: 0692216243

Gjenerator Italian,i perdorur rreth 1 muaj, 1.8 milion leke
Motorr gjerman Deutch,fuqia 105 KVA (84 KW),automatik,i pajisur me silenciator,ne gjendje te shkelqyer pune. - cmimi: 1.8 milion leke - Tiranė - tel: 06820544230682141987

Stabilizator Tensioni, 3.200 euro.
3 fazor,100 kva,ne gjendje shume te mire pune,prodhim amerikan. - cmimi: 3.200 euro - Tiranė - tel: 0682035199

Makine qepese Singer, 80.000 leke.
Me tavoline,e madhe,me 2 gjilpera,me proces qendisje,i pershtatshem per rrobaqepesi. - cmimi: 80.000 leke - Tiranė - tel: 226934

4 Cisterna ne forme kontejneri cilindrike, 45.000 leke /secila.
Te hapura nga lart,ne forme konike nga poshte,te pershtatshem per cisterna uji,per ngarkim.p.sh.inertesh,etj,kapaciteti 103m3 ose 10.000 litra secila. - cmimi: 45.000 leke/secila - Tiranė - tel: 0682024731

3 Llamba,te pershtatshme per vende ku nuk shkon korenti, 100 euro se bashku.
3 Llamba,te pershtatshme per vende ku nuk shkon korenti,punojne me energji diellore,tekonologjike 2005,fikje automatike diten dhe ndezje automatike naten. - cmimi: 100 euro se bashku - Tiranė - tel: 372411

Pajisje te nje klinike dentare, 1.3 milion leke.
Pajisje te nje klinike dentare,viti '04,shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 1.3 milion leke - Tiranė - tel: 0682137051

Paisje dentare, ne gjendje pune bashke me kompresorin 60.000 leke
Paisja ka 4 dalje.Shitet per arsye emigrimi - cmimi: 60.000 leke - Tiranė - tel: 0692498099

3 Dyer dhomash, 1 dere banjo, prej druri, 5.000 leke
Shume pak te perdorura - cmimi: 5.000 leke - Tiranė - tel: 247583

2 Studio dentisti, te papunuara ne Shqiperi, italiane, 300.000 leke
2 Studio dentisti te papunuara ne Shqiperi, italiane. - cmimi: 300.000 leke secila - Tiranė - tel: 0682070591

Pajisje restorant-picerie, 600.000 leke
Komplet tavolinash,5 frigorifere+frigorifere vitrine,zgare,friteze,brumatrice,makine per prerjen e djathit,rafte dhe pjata e servise,6 komplete stolash. - cmimi: 600.000 leke - Tiranė - tel: 3607990692146588

Tavoline zyre e madhe, 25000 leke
Ne forme kendi,1 karrige,ne gjendje perfekte,shiten per arsye mbylljeje zyre. - cmimi: 25.000 leke - Tiranė - tel: 2413500692272585

Porte e madhe hekuri,40.000 leke.
Me 3 dyer,3.20x2.60m. - cmimi: 40.000 leke - Tiranė - tel: 06821246520692701051

Brumatrice,per furre buke me kapacitet 170l, 1500 euro.
E paperdorur,prodhim Gjerman. - cmimi: 1500 euro - Tiranė - tel: 0692519217

Furre buke rrotulluese, 34.000 euro.
Me te gjitha pajisjet,kapaciteti 120 buke,me nafte,marka"Elmsaz",xhiro ditore 24.000 lek,koha e venies ne pune 2 muaj. - cmimi: 34.000 euro - Tiranė - tel: 0692682552

Gjenerator me benzine,650V,230W,50HZ,299 euro.
12 volt,pavaresia 3.000 minuta,prodhim belg,se bashku me nje celular dhurate me telekamera,video kamera Nek. - cmimi: 299 euro - Tiranė - tel: 372411

Dy elektropompa kineze inoksi, 450.000 leke
Tip:FS-150-35,prurja 190 m3/ore,lartesia e hedhjes 35 metra,fuqia 55 Kw,nr.rrotullimeve 2960 rrot/min. - cmimi: 450.000 leke - Tiranė - tel: 0692186244

Makina qepese industriale per pantallona klasike, 20.000 euro.
Te gjitha te kolauduara,prodhim amerikan,shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 20.000 euro - Tiranė - tel: 0682145488

Skuadrice Felissati, 150.000 leke
Skuadrice Felissati mt 280C per prerje kornizash dhe minigraf 3 Alfamachin per montim kornizash,shume pak te perdorura. - cmimi: 150.000 leke - Tiranė - tel: 0692259681

Pajisje te nje klinike dentare, 1.3 milion leke.
Pajisje te nje klinike dentare,viti 2004,shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 1.3 milion leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682137051

Cati me konstruksion metalik,sip.100 m2, 200.000 leke.
Shitet bashke me ulluqet dhe tjegullat,ndertim 3-vjecar,shiten per arsye te nje rindertimi. - cmimi: 200.000 leke - Tiranė - tel: 3706120692324332

Pajisje pasticerie
Per shkak te mbylljes se aktivitetit shiten paisje pasticerie:frigorifer freskues,sfoljatrice,brumatrice,mikser banjomari,furre elektrike,peshore mekanike. - cmimi: 000 - Tiranė - tel: 05232161

Makineri per prodhim qirinjsh, 120.000 leke)
Makineri per prodhim qirinjsh,300 cope/10 minuta,e perdorur ne gjendje te mire pune. - cmimi: 120.000 leke - Tiranė - tel: 3656500682261288

Turbine me uje, 16.000 euro)
Turbine me uje tip Pelton,per lartesi te rrjedhjes se ujit nga 50m-500m dhe per fuqi nga 70kv-500kv,me nr.rrotullimesh variabel,me gjenerator sipas kerkeses tuaj. - cmimi: 16.000 euro - Tiranė - tel: 0682141758

Gjenerator ,60.000 leke)
Gjenerator marka Subaru,1 fazor,4.2kv,benzine,nga 115V-225V. - cmimi: 60.000 leke - Tiranė - tel: 0692169156

Makineri per prodhim kokoshkash, 50.000 leke)
Makineri per prodhim kokoshkash,e re,me korent,ambulant,me rrota. - cmimi: 50.000 leke - Tiranė - tel: 3744460692298726

Makine qepese,35.000 leke0
Makine qepese industriale,marka Flyingman,ne gjendje shume te mire pune. - cmimi: 35.000 leke - Tiranė - tel: 0692602806

Pajisje kovaci, 300.000 leke)
Shiten pajisje kovaci:kalander hidraulike,tranxhe,makine perdredhese,makine per kthim,kurdhe,forxhe. - cmimi: 300.000 leke - Tiranė - tel: 3435060692115125

Sonde Aparati Fibro-Rectoscop, 50.000 leke)
Sonde Aparati Fibro-Rectoscop,i perdorur. - cmimi: 50.000 leke - Tiranė - tel: 0682296181

Ndarese dyqani, 300leke/m2)
Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet:ndarese dyqani,me 3 pjese,telajo qe montohen lehte drejt ose me kend,e veshur ne te 2 anet me fashatura plastike te bardha,e montueshem dhe e transpotueshem,permasa 3.5x2.8ml. - cmimi: 300 leke/m2 - Tiranė - tel: 0692462366231306

Furre byrekesh, 100.000 leke)
Furre byrekesh,me dy kafe,pak e perdorur. - cmimi: 100.000 leke - Tiranė - tel: 0682055801

Rezervuar uji 500 litersh, 50.000 leke)
Rezervuar uji 500 litersh,me ose pa pompe,2 dyer te brendeshme tamburite,1 dere duroalumini,me rreshqitje,gjatesi 180 cm,gjeresi 145 cm. - cmimi: 50.000 leke - Tiranė - tel: 0692173727

Pompe lavazhi, 55.000 leke)
Pompe lavazhi,250 bar,uje te ngrohte dhe te ftohte. - cmimi: 55.000 leke - Tiranė - tel: 0682164763

Gjenerator Italian, 420.000 leke)
Gjenerator Italian,nje fazor,13 Kw,ACME,motorri ADX 740 diezel,dy pistonesh,ne gjendje shume te mire pune. - cmimi: 420.000 leke - Tiranė - tel: 0682027503

Tansformator 50/10, 120.000 leke)
Transformator 50/10,thike transformatori,50m kabell 5x16,20m kabell 4x10,3 siguresa transformatori. - cmimi: 120.000 leke - Tiranė - tel: 0692073374

Makine per prodhim makaronash, 350.000 leke)
Makine per prodhim makaronash si:ravioli,spageti,fetucine,penete etj,e paperdorur,e pershtatshme per restorante. - cmimi: 350.000 leke - Tiranė - tel: 0692367006365652

Makine qepese elektrike, 16.000 leke)
E paperdorur,prodhim gjerman,me te gjitha proceset e punes. - cmimi: 16.000 leke - Tiranė - tel: 366921

Banke prerese, 100.000 leke)
Banke prerese,per granit,mermer,gur etj,2 muaj e perdorur,prodhim Italian. - cmimi: 100.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 350436

Kabinet Dentar, 2.500 euro)
Kabinet Dentar,tip Sirona,prodhim Gjerman,shitet bashke me kompresor,aspirator dhe aparat grafie,jepet me garanci. - cmimi: 2.500 euro - Tiranė - tel: 06820674680692095511

Vetrate duralumini, 32.000 leke)
Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet:ndarese dyqani,me 3 pjese,telajo qe montohen lehte drejt ose me kend,e veshur ne te 2 anet me fashatura plastike te bardha,e montueshme dhe e transpotueshme,permasa 3.5x2.8ml. - cmimi: 32.000 leke - Tiranė - tel: 0692462366231306

Paisje fast-foodi,1.600 euro)
Shiten pajisjet e nje fast-foodi,3 muaj te perdorura se bashku me:1 grirese galete,1 bolier,1 ekspres filter.Bleresit i dhurohet 1 kompjuter Compaq.Shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 1.600 euro - Tiranė - tel: 0692159077

Autobot Nafte Benz,8.200 euro)
4 ton,dogane e paguar. - cmimi: 8.200 euro - Tiranė - tel: 0692162669

Motokompresor,350.000 leke)
Motokompresor,motorr nafte,me 3 pistoleta. - cmimi: 350.000 leke - Tiranė - tel: 0692162669

Gjenerator,1350 euro)
Gjenerator 6kv,me nafte,prodhim italian,i ri,i paperdorur,me nje piston,ndezje me motorino. - cmimi: 1350 euro - Tiranė - tel: 0692070257

Linje prodhimi mobiljesh,1.5 milion leke)
Shitet linje per prodhim mobiljesh,e perdorur,prodhim italian,ne gjendje shume te mire,se bashku me te shitet edhe Opel Omega,portobagazh,viti 92,targa TR-F,dokuenta te paguara deri ne Korrik06,gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.Shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 1.5 milion leke - Tiranė - tel: 0682402177

Karikues baterish,40.000 leke)
Karikues baterish profesional,70 Amper,50Volt dhe galvanizim. - cmimi: 40.000 leke - Tiranė - tel: 344530

Makine qepese,10.000 leke).
Makine qepese Zinker,e perdorur,ne gjendje pune te mire,me korent,shitet per arsye emigracioni. - cmimi: 10.000 leke - Tiranė - tel: 237736

Sharre per punim dur-alumin,75.000 leke)
1 muaj e perdorur,prodhim italian,model Stajer,disk 300mm.Shitet per arsye emigrimi. - cmimi: 75.000 leke - Tiranė - tel: 0682189356

Llambe dentare,28.000 leke)
Prodhim italian. - cmimi: 28.000 leke - Tiranė - tel: 225006

Tende dielli,35.000 leke)
Tende dielli,me permasa 4x4m,e perdorur. - cmimi: 35.000 leke - Tiranė - tel: 0682150115350769

Paisje pasicerie 3 milion leke)
Paisje te nje pasicerie, furre pjekje, mikser,furra llokumi,makine hallvasie, bank frigorifer,kontejer 6mX3m dhe shume paisje te tjera per pasticeri. - cmimi: 3 milion leke - Tiranė - tel: 245342

Vetrate dur-alumini,32.000 leke)
Per arsye te mbylljes se aktiviteti shitet:vetrate dur-alumini,ngjyre e bardhe,permasa 3.15x2.45m,me dere,2 sportele per komunikim me klientet,eshte funksionale. - cmimi: 32.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0692462366

Laborator Dentar 1500 $)
Laborator Dentar, i perdorur, gati, ne djendje pune i mobiluar.Adresa:Rr. e Elbasanit, tek Shkolla e Baletit. - cmimi: 1500 $ - Tiranė - tel: 0682193956

Makine qepese,60.000 leke)
Makine Qepese Durkof,industriale,ne gjendje te mire. - cmimi: 60.000 leke - Tiranė - tel: 251287

Kombinat druri,150.000 leke)
Kombinat druri me 3 procese:Plan,disk.trapono. - cmimi: 150.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0692233717

Autobot Praga,5.000 euro)
Ceke,kapaciteti 4T,per pastrimin e gropave te zeze.Punon me pompe vakumi,thith deri ne 20m thellesi,1m3/minute,dogane e paguar. - cmimi: 5.000 euro - Tiranė - tel: 229269

Linje per ambalazhimin e pijeve,500.000leke)
Linje per ambalazhimin e pijeve,si dhe tre depozita inoksi,me kapacitet:njeri 2 ton dhe 2 te tjeret nga 1.5 ton. - cmimi: 500.000 leke - Tiranė - tel: 0692105299

Frigorifer ftohes 15.000 leke)
Shitet frigorifer ftohes horizontal, me vetrat, ftohje me gradim. - cmimi: 15.000 leke - Tiranė - tel: 0682460909

Pompa lavazhi,180.000 leke/secila)
3 Pompa lavazhi,italiane,ne gjendje pune. - cmimi: 180.000 leke/secila - Tiranė - tel: 0692068143

Gjenerator,350.000 leke)
Gjenerator,25 kva,tip"Mikirus",prodhim italian. - cmimi: 350.000 leke - Tiranė - tel: 0682124808

Mikroskop i ri 250.000 leke)
Mikroskop i ri i pa perdorur, i pershtatshem per laburatore te ndryshme kimike ose mjeksore. - cmimi: 250.000 leke - Tiranė - tel: 0692730459

Dere hekuri,15.000 leke)
Dere hekuri,rrethues prej hekuri per oborrin. - cmimi: 15.000 leek - Tiranė - tel: 245445

Makine qepese,10.000 leke)
Makine qepese Zinger,e perdorur,ne gjendje pune te mire,me korent,shitet per arsye emigracioni. - cmimi: 10.000 leke - Tiranė - tel: 237736

Friteze 250 $)
Friteze per fast food,me korent, ne gjendje shume te mire. - cmimi: 250 $ - Tiranė - tel: 0692890751

Makine Trikotazhi,20.000 leke)
Makine Trikotazhi,gjermane,metalike komplet. - cmimi: 20.000 leke - Tiranė - tel: 363069

Kabinet Dentar 2.500 Euro)
Kabinet Dentar,tip Sirona,prodhim Gjerman, shitet bashke me kompresor, aspirator dhe aparat grafike, jepet me garanci. - cmimi: 2.500 Euro - Tiranė - tel: 06820674680692095511

Pompe Lavazhi,170.000 leke)
Pompe Lavazhi'Lavoro",me kaldaje,i paperdorur,i ri dhe i sapoardhur nga Italia. - cmimi: 170.000 leke - Tiranė - tel: 0682253191

Linje kafeje,400.000 leke)
Linje kafeje,me te gjitha pajisjet e veta brenda,per prodhim kafeje,bashke me linjen ju japim dhe teknologjine e prodhimit te kafese,per pjekje,bluarje dhe paketim. - cmimi: 400.000 leke - Tiranė - tel: 2249480682149624

Gjenerator ,7000 euro)
Gjenerator 20kw,tetor 2002,i sapoardhur nga Italia. - cmimi: 7000 euro - Tiranė - tel: 0682124808

Karroce invalidesh 3.000 leke)
Karroce invalidesh,e perdorur. - cmimi: 3.000 leke - Tiranė - tel: 0682578554

Ndarese dyqani 300 leke/m2)
Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet:ndarese dyqani,me 3 pjese,telajo qe montohen lehte drejt ose me kend,e veshur ne te 2anet me fashatura plastike te bardha,e montueshme dhe e transpotueshme,permasa3.5x2.8ml. - cmimi: 300 leke/m2 - Tiranė - tel: 0692462366

Studio dentisti 350.000 leke)
2 Studio dentisti, te papunuara ne Shqiperi, italiane. - cmimi: 350.000 leke / secila - Tiranė - tel: 0682070591

Makineri kokoshkash 50.000 leke)
Makineri per prodhim kokoshkash,e re,me korent,ambulant,me rrota. - cmimi: 50.000 leke - Tiranė - tel: 3744460692298726

Inverter 105.000 leke)
1 inverter,3 bateri 200,mund te mbaje ne pune,12 kompjutera per 12 ore,i perdorur vetem 2.5 muaj. - cmimi: 105.000 leke - Tiranė - tel: 0692428823

Makine qepese 16.000 leke)
Makine qepese elektrike,e paperdorur,prodhim gjerman,me te gjitha proceset e punes. - cmimi: 16.000 leke - Tiranė - tel: 366921

Kase regjistrimi 250 $)
Kase rregjistrimi per dyqane. - cmimi: 250 $ - Tiranė - tel: 0692890751

Aparat argoni 160.000 leke)
Aparat argoni,3-fazor,shume pak i perdorur. - cmimi: 160.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682244194

Cisterne metalike 80.000 leke)
Cisterne metalike,5.000 litra,i pershtatshem per gaze te ndryshme,peshon mbi 2 ton. - cmimi: 80.000 leke - Tiranė - tel: 2652900682450504

Gjenerator 450.000 leke)
Gjenerator "Micrus",25ke,italian. - cmimi: 450.000 leke - Tiranė - tel: 06821248080682148531

Elektropombe betoni dhe llaci 800.000 leke)
Fuqia e kompresorit 270m3/h,prodhon dhe hedh 10 m3/h,lartesia 40m,i pajisur me tuba 100n/m. - cmimi: 800.000 leke - Tiranė - tel: 0692131334

Frigorifer 15.000 leke)
Frigorifer me kapak me permasa 1.10 i larte dhe 55 gjersia x90 gjatesia,i pershtatshem per ushqimore,dyqan mishi, fast-food kapaciteti 190 litra. - cmimi: 15.000 leke - Tiranė - tel: 0692090468

Llambe dentare 28.000 leke)
Llambe dentare,prodhim italian. - cmimi: 28.000 leke - Tiranė - tel: 225006

Tende dielli 35000 leke)
Tende dielli,me permasa 4x4m,e perdorur. - cmimi: 35.000 leke - Tiranė - tel: 0682150115350769

Banak frigorifer 230.000 leke)
Banak frigorifer freskues, 2m me xham qe hapet nga lart,ne gjendje te mire pune,shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit. - cmimi: 230.000 leke - Tiranė - tel: 0682508859

Granilator 23)
Granilator per prodhimin e granilit dhe te reres se imet,me kapacitet 20 m3/ore,i paperdorur. - cmimi: 1.200.000 leke - Tiranė - tel: 068310672200393474696608

Makine qepese 11)
Makina qepese industriale per pantallona klasike,te gjitha te kolauduara,prodhim amerikan,shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 20.000 € - Tiranė - tel: 0682145488

Karikues baterish 6)
Dinamik(aparat dhe 4 bateri+),gjerman. - cmimi: 2500 leke - Tiranė - tel: 273521

Pajisje kovaci 289
Shiten:kalander hidraulike,tranxhe,makine perdredhese,makine per kthim,kurdhe,forxhe. - cmimi: 300.000 leke - Tiranė - tel: 3435060692115125

Turbine me uje tip Pelton 7)
Per lartesi te rrjedhjes se ujit nga 50m-500m dhe per fuqi nga70kv-500kv,me nr.rrotullimesh variabel,me gjenerator sipas kerkeses tuaj. - cmimi: 16.000 € - Tiranė - tel: 0682141758

Gjenerator 22)
Marka Subaru,1 fazor,4.2kv,benzine,nga 115V-225V. - cmimi: 600.000 leke - Tiranė - tel: 0692169156

Motokompresor ajri 4)
Fuqia 400 ATM,motor nafte,me 6 furnizime,i mbuluar dhe i levizshem. - cmimi: 900.000 leke - Tiranė - tel: 0692131334

Aparat elektrokardiogram 23)
Aparat elektrokardiogram,me bateri,i kompletuar me shargeur baterish,monitor,22 prerese per zemren. - cmimi: 600 € - Tiranė - tel: 068296533404355217

Materiale ndertimi 13)
Brenda muajit Shtator prishen 3 vila dhe materialet e ndertimit shiten. - cmimi: 100.000 leke - Tiranė - tel: 3676070692092545

Gjenerator 21)
Gjenerator Honda,GX 270,5.5 Ke,9 kuaj fuqi,benzine. - cmimi: 100.000 leke - Tiranė - tel: 0692119165

Linje per ambalazhimin e pijeve 22)
Linj per ambalazhmin e pijeve,si dhe tre depozita inoksi,me kapacitet:njeri 2 ton dhe 2 te tjeret nga 1.5 ton. - cmimi: 500.000 leke - Tiranė - tel: 0692105299

Makine mishi 23)
Makine per grirje mishi,3-fazore,per dyqan mishi. - cmimi: 40.000 leke - Tiranė - tel: 3424890692508154

Gjenerator 20)
Moto gjenerator,per drita,fuqi 75 kwa,motorr nafte. - cmimi: 470.000 leke - Tiranė - tel: 0692587213

Furre buke 21)
Shitet furre buke,i ri,me nafte,me te gjitha pajisjet,prodhim gjerman,rrotullues,kapacitet 120 buke,xhiro ditore 23.000 leke. - cmimi: 42.000 € - Tiranė - tel: 0692682552

Gjenerator 19)
Gjenerator 63 kv,prodhim suedez,i paperdorur ne Shqiperi,me nafte,ne gjendje te mire. - cmimi: 700.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 06920732500682160109

Skuadrice Felissati 27)
Skuadrice Felissati mt 280 C per prerje kornizash dhe minigraf 3 Alfamachin per montim kornizash,shume pak te perdorura. - cmimi: 150.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0692259681

Pajisje per byrektore 22)
Shiten pajisjet e nje byrektore,me klientele te rregullt,ne Unaze,buze rruge. - cmimi: 150.000 leke - Tiranė - tel: 268589

Gjenerator 18)
Gjenerator Airmax,silencioz,7 Kw,i paperdorur. - cmimi: 2.000 euro i diskutueshem - Tiranė - tel: 3615390692741110

Fabrike betoni 20)
Fabrike betoni,i ardhur nga gjermania,linja ka bere kapital me faturat para nje viti tek (300.000) Euro,aktualisht ne gjendje pune,te kontrollohet me mire duke punuar komplet me te gjitha aparaturat. - cmimi: 195.000 Euro - Tiranė - tel: 00491722890895

Kombinat druri 26)
Kombinat druri me 3 procese:Plan,disk,trapono. - cmimi: 150.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0692233717

Tavolina druri 21)
4 tavolina druri me gjithe karrige,ne gjendje shume te mire.Shiten per arsye te mbylljes se aktivitetit. - cmimi: 40.000 leke - Tiranė - tel: 2413180682823619

Ndarese dyqani 12)
Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet:ndarese dyqani,me 3 pjese,telajo qe montohen lehte drejt ose me kend,e veshur ne te 2 anet me fashatura plastike te bardha,e montueshme dhe e transpotueshme,permasa 3.5x2.8 ml. - cmimi: 300 leke/m2 - Tiranė - tel: 0692462366231306

Laborator Dentar 22)
Laborator Dentar,i perdorur,gati,ne gjendje pune,i mobiluar. - cmimi: 1500$ - Tiranė - tel: 0682193956

Makine llokumesh 19)
Makine per prodhim llokumesh e recelerash,material inoksi,me pjese rezerve. - cmimi: 130.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682528901

Makine qepese 10)
Makine Syzatori,monofaze,tip Jamatoz,japoneze,koke jeshile industriale monofaze. - cmimi: 9500 leke - Tiranė - tel: 0692247792

Gjenerator 17)
Gjenerator 5.5 kv,ne gjendje shume te mire,pak i perdorur. - cmimi: 80.000 leke - Tiranė - tel: 0692287042

Pompe suvatimi 25)
Pompe suvatimi,me korent,tipi PF-64,me korente,ne gjendje te mire pune,prodhim Gjerman. - cmimi: 4.500 € - Tiranė - tel: 068255499400491605025542

Autobot Praga 6)
Autobot Praga,Ceke,kapaciteti 4T,per pastrimin e gropave te zeze.Punon me pompe vakumi,thith deri ne 20m thellesi,1m3/minute,dogane e paguar. - cmimi: 5.000 € - Tiranė - tel: 229269

Furre picash 20)
Furre picash me dru,kapaciteti 6 pica,marka Italiane,i paperdorur. - cmimi: 1.500€ - Tiranė - tel: 227936

Makineri druri 18)
Makineri punimi druri dhe melamine,te tipeve te ndryshme,shiten komplet si repart i kompletuar ose me pjese,prodhim italian. - cmimi: 100.000-250.000 leke - Tiranė - tel: 0682939657

Makine qepese 9)
Makina qepese industriale per pantallona klasike,te gjitha te kolauduara,prodhim amerikan,shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 20.000 € i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682145488

Gonjaster 24)
Gonjaster 5m,e shtrire,me 2 disqe,me butona,kombinat druri+freze+disk,bashke me thikat kordele+8 flete sharre rezerve+vegla pune,kompresor+thithese tymi me 2 gryka. - cmimi: 2.3 milion leke - Tiranė - tel: 0682892099

Gjenerator 16)
Gjenerator 21 kva,ne gjendje shume te mire. - cmimi: 350.000 leke - Tiranė - tel: 0682595401

Rezervuar 5)
Rezervuar per uje,llamarine,me nje shtrese te gomuar ne pjesen e brendshme,kapacitet 100 M3,aksesor per ta mbuluar,i pershtatshem per ambjente te jashtme,baxho ose fabrka perpunimi produktesh blegtoriale etj. - cmimi: 180.000 leke - Tiranė - tel: 0692092831

Ekspres kafeje 19)
Ekspres kafeje,italian,marka"Ariete",me mulli kafeje te inteferuar,i pershtatshem per zyra ose minibare. - cmimi: 30.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 2562410682245615

Vinc 9)
Vinc me elektromotor,2ton. - cmimi: 35.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682277082

Kazan rakie 17)
Shiten 2 kazane rakie prej bakri,me kapacitet 65 kg,me spesor 1.5 mm. - cmimi: 000 - Tiranė - tel: 05222534

Makine qepese 8)
Makine qepese Ponti Plaff (Travete). - cmimi: 1.000 € - Tiranė - tel: 0682386470

Gjeneratore 15)
Gjenerator i ri 12kw,jo silencioz,me 2 pistona. - cmimi: 480.000 leke - Tiranė - tel: 0682152071

Cisterna 4)
2 Cisterna me kapacitet 35.000 litra secila,me diameter 3.8m,ne gjendje shume te mire,te pershtatshem per uje,karburant etj.Ndodhen ne Kombinatin Ushqimor Tirane. - cmimi: 250.000 leke/secila - Tiranė - tel: 0682024731

Kombinat druri 22)
Kombinat druri,Italian,me 7 procese,ne gjendje shume te mire,shitet per arsye emigrimi. - cmimi: 430.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 2321830692483059

Frigorifer me kapak 18)
Frigorifer me kapak,me permasa 1.10 i larte dhe 55 gjeresiax90 gjatesia,i pershtatshem per ushqimore,dyqan mishi,fast-food,etj,kapaciteti 190 litra. - cmimi: 15.000 leke - Tiranė - tel: 0692090468

Linj kafeje 16)
Linje kafeje,me te gjitha pajisjet e e veta brenda,per prodhim kafeje,bashke me linjen ju japim dhe teknologjine e prodhimit te kafese,per pjekje,bluarje dhe paketim. - cmimi: 400.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 2249480682149624

Zgare gazi 17)
Zgare gazi. - cmimi: 10.000 leek - Tiranė - tel: 0682622168

Aparat argoni 21)
Aparat argoni,3-fazor,shume pak i perdorur. - cmimi: 160.000 leke - Tiranė - tel: 0682244194

Cisterne metalike 3)
Cisterne metalike,5.000 litra,i pershtatshem per gaze te ndryshme,peshon mbi 2 ton. - cmimi: 80.000 leke - Tiranė - tel: 2652900682450504

Pomba lavazhi 3)
3 Pompa lavazhi,italiane,ne gjendje pune. - cmimi: 180.000 leke/secila. - Tiranė - tel: 0692068143

Motokompresore 8)
Motokompresor per gurore dhe miniera,fuqia 200 ATM 300 m3/ore,me 4 furnizime. - cmimi: 470.000 leke - Tiranė - tel: 0692587213

Gjenerator 14)
Gjenerator 20kw,tetor 2002,i sapoardhur nga Italia. - cmimi: 7000 € - Tiranė - tel: 0682956156

Makine qepese 7)
Makine Qepese Durkof,industrial,ne gjendje te mire. - cmimi: 60.000 leek - Tiranė - tel: 251287

Komplet zyre 16)
Komplet zyre:Tavoline zyre,tavoline kompjuteri,dollap,karrike rrotulluese. - cmimi: 26.000 leke - Tiranė - tel: 0682250776

Materiale ndertimi
Materiale ndertimi e nje shtepie:dritare duralumini,dyer,ne gjendje shume te mire,tulla,blloqe,shtepi e re e sapondertuar.Shiten me gjysem cmimi. - - Tiranė - tel: 344134

Torno Krasnij
Torno krasnij,prodhim Rus. - 170.000 leke - Tiranė - tel: 3212430682153503

Aparature kardiografike
Aparature kardiografike dhe pajisjet e nje klinike dentare,aparature radiografie,te gjitha prodhim perendimor. - - Tiranė - tel: 0682644608

Cisterna karburanti
2 Cisterna karburanti,volum 35.000 m3,te paperdorura. - 180.000 leke/secila. - Tiranė - tel: 0692093975

Linje hekurosje
Linj hekurosje,6 hekura me 1 kaldaje,marka Bros Koronia 3000,viti 03,industriale,me avull,me bango me thithje ngrohje,i gjithe procesi eshte automat. - 14.000 € - Tiranė - tel: 0692136882

Furre
Furre me tre gryka,korenti dhe nje katabrike akullore,italiane,Caprigiani. - 150.000 leke - Tiranė - tel: 0692236553

Vinc mekanik
Vinc mekanik,2 ton. - 35.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682277082

Furre
Furr (ruse),e perdorur,ne gjendje pune. - 150.000 leke - Tiranė - tel: 2499460682144639

Makine qepese
Makine qepese industriale,gjermane,ne gjendje shume te mire. - 50.000 leke - Tiranė - tel: 0682150577

Elektropompe betoni
Elektropompe betoni dhe llaci,fuqia e kompresorit 270 m3/h,prodhon dhe hedh 10 m3/h,lartesia 40m,i pajisur me tuba 100n/m. - 800.000 leke - Tiranė - tel: 0692131334

Gjenerator
Gjenerator Honda,super silencioz,1.7 Kw,i paperdorur. - 1.000 € - Tiranė - tel: 3615390692741110

Bjellorus
Bjellorus i vitit 96,nafte,me kove dhe thike,ngjyre e kuqe,per ngarkim dhe shkarkim,per themele,me pjese rezerve. - 700.000 leke - Tiranė - tel: 052201310692460947

Makine Trikotazhi
Makine trikotazhi,gjermane,metalike komplet. - 20.000 leke - Tiranė - tel: 363069

Inverter
1 inverter,3 bateri 200,mund te mbaje ne pune 12 kompjutera per 12 ore,i perdorur vetem 2,5 muaj. - 105.000 leke - Tiranė - tel: 0692428823

Frigorifer banak
Frigorifer banak 1.5 m i gjate,6 muaj i perdorur. - 120.000 leke - Tiranė - tel: 0692876808

Granilator
Granilator per prodhimin e granilit dhe te reres se imet,me kapacitet 20 m3/ore,i paperdorur. - 1.200.000 leke - Tiranė - tel: 06831067220039474696608

Autobot
Autobot 20 ton,i kompletuar,dokumenta te rregullta. - 500.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0692772203

Motokompresor
Motokompresor ajri,fuqia 400 ATM,motor nafte,me 6 furnizime,i mbuluar dhe i levizshem. - 900.000 leke - Tiranė - tel: 0692131334

Makine qepese
Makine qepese 2-gjilpereshe. - 1000 € i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682121979

Gjenerator
Gjenerator,25kva,tip"Mikirus",prodhim italian. - 450.000 leke - Tiranė - tel: 0682124808

Karrikues baterish
Karrikues baterish profesional,70 Amper,50 Volt dhe galvanizim. - 40.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 344530

Makineri metal-prerese
Makineri metal-prerese:torno,freza,baren,trapano,ne gjendje shume te mire mekanike. - - Tiranė - tel: 0682192881

Zgare qymyri
Zgare qymyri,me dimesione 100x500 cm. - 15.000 leke - Tiranė - tel: 0682594992

Materiale ndertimi
Brenda muajit Shtator prishen 3 vila dhe materialet e ndertimit shiten .Qesarake Tirane,perballe Sizmikut. - 100.000 leke - Tiranė - tel: 3676070692092545

Rafte xhami
Rafte xhami,te pershtatshem per butik ose dyqane celularesh. - 300.000 leke - Tiranė - tel: 0692197475

Pajisje lokalesh
Shiten pajisje lokalesh"6 Tavolina me nga 4 karrike/secila,te perdorura. - 10.000 leke - Tiranė - tel: 240494

Prerese sallami
Prerese sallami,djathi,ne gjendje te mire. - 20.000 leke - Tiranė - tel: 0682960086

Studio dentisti
2 studio dentisti,te papunuara ne Shqiperi,italiane. - 350.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682644608

Frigorifer
Frigorifer,1.5 m i gjate,freskues,me xham hark,i pershtatshem per dyqane ushqimore,ne gjendje shume te mire pune. - 50000 leke - Tiranė - tel: 0682804611

Tende dielli
Tende dielli,sip.80 m2,me gjithe konstruksionin alumini,pak e perdorur. - 35.000 leke - Tiranė - tel: 0682169212

Vetrate dur-alumini
Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet:vetrate dur-alumini,ngjyre e bardhe,permasa 3.15x2.45m,me dere,2 sportele per komunikim me klientet,eshte funksionale. - 32.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0692462366231306

E.K.O abdominale
E.K.O abdominale,ne gjendje te mire pune. - 300.000 leke - Tiranė - tel: 0692625648

Makine prodhimi per petulla
Makine prodhimi per petulla,inoksi,punon me gaz dhe korent,e re dhe paperdorur,kapaciteti 70 racione ne ore,e pershtatshem per lokale,fast-food,ambulant,i kompletuar me rrota dhe pa rrota. - 120.000 leke - Tiranė - tel: 0692586067

Frigorifer freskues
Frigorifer freskues,2 motorra,ne gjendje te mire pune. - 35.000 leke - Tiranė - tel: 237117

Kazane rakie
Shiten 2 kazane rakie prej bakri,me kapacitet 65 kg,me spesor 1.5 mm. - - Tiranė - tel: 05222534

Gjenerator
Gjenerator i ri 12kw,jo silencioz,me 2 pistona. - 480.000 leke - Tiranė - tel: 3615390692741110

Linje prodhimi akulloreje
Linje prodhimi akulloreje,e cila permban:pastirilizator,makine prodhimi akulloreje,banak 24 vasketa,banak 5 vasketa,banak vertikal per ftohje. - 9000 € - Tiranė - tel: 2210890682202730

Gjenerator
Gjenerator Diesel,i ri,i paperdorur,fuqi 5.5kva,,viti 2005,ndezje me celes,teper ekonomik. - 135.000 leke - Tiranė - tel: 0692020558

Katabrik akulloreje
Katabrik akulloreje,marka Italiane,me llap,prodhon 3kg/8 min,garanci 6 mujore,e paerdorur ne Shqiperi. - 250.000 leke i padiskutueshem - Tiranė - tel: 068265384905632546

Torno Krasnij
Torno Krasnij,prodhim Rus. - 170.000 leke - Tiranė - tel: 3212430682153503

Mulli gruri
Mulli gruri,italiane,bloje,kapaciteti 2ton/ore. - 25.000 € i diskutueshem - Tiranė - tel: 0692090050

Gjenerator
Gjenerator Honda,super silencioz,1.7Kw,i paperdorur. - 1.000€ - Tiranė - tel: 361539069274110

Rafte mobilje
Rafte mobilje,te rinj,5ml,te pershtatshem per farmaci,kepucari,markete,etj. - 20.000 leke - Tiranė - tel: 0692200682

Bjellorus
Bjellorus i vitit 96,nafte,me kove dhe thike,ngjyre e kuqe,per ngarkim dhe shkarkim,per themele,me pjese rezerve. - 700.000 leke - Tiranė - tel: 052201310692460947

Gonjaster
Gonjaster 5m,e shtrire,me 2 disqe,me butona,kombinat druri+freze+disk,bashke me thikat kordele+8 flete sharre rezerve+vegla pune,kompresor+thithese tymi me 2 gryka. - 2.3 milion leke - Tiranė - tel: 0682892099

Kombinat druri
Kombinat druri,prodhim Italian,me 7 procese,viti 97,ne gjendje shume te mire.Shitet per arsye emigrimi. - 430.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 232183

Gjenerator
Gjenerator,70kva,pak i perdorur,ne gjendje shume te mire pune. - 1 milion leke - Tiranė - tel: 06820267730692079020

Vinc ure
Vinc ure,lartesi 11m,metal 5 ton. - 400.000 leke - Tiranė - tel: 0682311067

Sharre Stajer
Sharre stajer,prodhimi me i mire italian,disk 300mm,ideale per punime alumini ose druri,e perdorur vetem 1 muaj.Shitet per arsye emigrimi. - 85.000 leke - Tiranė - tel: 0682556261

Granilator
Granilator per prodhimin e granilit dhe te reres se imet,me kapacitet 20m3/ore,i paperdorur. - 1.200.000 leke - Tiranė - tel: 068310672200393474696608

Gjeneratore
Gjenerator 50 kw,mototrr IFE,4 pisonesh,prodhim gjerman,i paperdorur dhe me goma levizese. - 4000€ - Tiranė - tel: 0692527272

Sonde shpimi
Sonde shpimi,kapaciteti deri ne 500 ml,me dy motorra dhe e kompletuar me shtanga shpimi deri ne 200m. - 60.000 leke - Tepelenė - tel: 0692714024

Cimento gonie
Cimento gonie ose Pompe llustre,i sapo ardhur nga Greqia,me mbushje hidraulike,i kompletuar. - 9000 euro - Tiranė - tel: 0682416130

Mulli bloje
Mulli bloje per fabrike mielli,kater pasazh,i paperdorur,tip"Negreti",kapaciteti 5kv/ore. - 3.000.000 leke - Tiranė - tel: 068310672200393474696608

Gjeneratora
Gjenerator 85kw,motorr IFE,6 pistonesh,i paperdorur,prodhim gjerman. - 5000 € - Tiranė - tel: 0692528272

Eskavator
Eskavator,modeli Gjizipi,4x4,me zgjatim kollone,viti 97,dogane e paguar,i papunuar ne Shqiperi. - 3.000.000 leke - Tiranė - tel: 0682069314

Linje ambalazhimi per pije
Linje per ambalazhimin e pijeve,si dhe tre depozita inoksi,me kapacitet njeri 2 ton dhe 2 tjeret nga 1.5 ton. - 500.000 leke - Tiranė - tel: 0692105299

Pajisje kovaci
Shiten pajisje kovaci:kalander hidraulike,tranxhe,makine perdredhese,makine per kthim,kurdhe,forxhe. - 300000 leke - Tiranė - tel: 3435060692115125

Gjenerator
Gjenerator super silencioz,40kwa,me 980 ore pune,ne gjendje perfekte. - 750 000 leke - Tiranė - tel: 0692315481

Linje prodhimi
Linje e kompletuar prodhimi,per qepjen e kemishave dhe paketimi. - 10.000 euro i padiskutueshem - Tiranė - tel: 0682204149

Makine qepese
Makine qepese Privilegj,ne gjendje shume te mire,me korent e ardhur nga Gjermania. - 9.000 leek - Tiranė - tel: 362957

Gjenerator
2 gjeneratore,60kv,me ftohje,me uje,me nafte. - 500.000 leke - Tiranė - tel: 0683060048

Tenxhere me presion
Tenxhere me presion e madhe,30-40 litra,epaerdorur,marka Angleze,i pershtatshem per restorante. - 15.000 leek - Tiranė - tel: 254715

Shtruese asfalti
Shtruese asfalti,Vogel 6-63,viti 91,hapje maksimale 6m,komandim elektrik hidraulik.me zinxhir. - 2.5 milion leke - Tiranė - tel: 06920870760692189130

Karrikues baterish
Karrikues baterish profesional,70 Amper,50 Volt dhe galvanizim. - 40.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 344530

Sharre bangoje
Sharre bangoje cirkulare,e re,disk i dhembezuar,800 w,prodhim gjerman. - 14.000 leke - Tiranė - tel: 366921

Makine Syzatori
Makine Syzatori,monofaze,tip Jamatoz,japoneze,koke jeshile industriale. - 9500 leke - Tiranė - tel: 0692247792

Gjenerator
Gjenerator,Diesel,25kwa,ne gjendje shume te mire pune..Gjenerator 30kwa.Shiten per arsye emigrimi. - 300.000 leke ,340.000 leke - Tiranė - tel: 0682122664

Makineri amballazhimi
Makineri amballazhimi per langje. - 300.000 leke - Tiranė - tel: 2452800692071542

Frigorifer banak
Frigorifer banak 1.5m i gjate,6 muaj i perdorur. - 120.000 leek - Tiranė - tel: 0692876808

Transformator
Transformator i tensionit te larte,3-fazor,me nr.100,2 shtylla,me te gjithe aksesoret e tjere. - 2.000 euro i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682296028

Mkineri per mobilje
Makineri per prodhim mobiljesh,te perdorura,ne gjendje shume te mire. - 1.5 milion leke - Tiranė - tel: 0682402177

Gjenerator
Gjenerator 65 kwa,Diesel,ne gjendje shume te mire pune. - 460.000 leke - Tiranė - tel: 0682122664

Kombinat druri
Kombinat druri me 3 procese:Plan,disk,trapono. - 150.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0692233717

Fadrom
Fadrom,2m3,tip B 33,F.M,viti 86,MSI ferguson. - 1.8 milion leke - Tiranė - tel: 06920870760692189130

Mkine qepese
Makina qepese industriale per pantallona klasike,te gjitha te kolauduara,prodhim amerikan,shiten per arsye emigrimi. - 20.000 euro i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682145488

Pajisje zyre
Shiten pajisjet e nje dyqani (kompjutersh)si;banak,tavoline kompjuteri,tavoline fotokopje,rafte metalike. - 30.000 leke - Tiranė - tel: 3755580682054589

Gjenerator
Gjenerator 5,5 kv,ne gjendje shume te mire,pak i perdorur. - 80.000 leke - Tiranė - tel: 0692287042

Dublikator bakrri
Dublikator bakrri,per prodhim llokumesh,receli,cokokrem,salce,etj,me aftesi automatike dhe trazuese,160 L,310 V dhe mulli per bluarje sheqeri,per pasticeri,310 V,kapacitet prodhues 100 kg/60 min. - 450.000 leke - Pogradec - tel: 08324797

Banak ftohes 829
Shiten per mbyllje aktiviteti.Banak ftohes me vitrine xhami.Gjatesi 1.3m. - 30.000 leke - Tiranė - tel: 238208

Inverter
Inverter jo ne gjendje pune,por i riparueshem,fuqia 1.200 W,duhen 2 bateri nga 11V secila. - 100 euro - Tiranė - tel: 0692214196

Prese
Prese 320 ton,250 ATM,me komandim nga 2 anet,pllake magnetike. - 1.200.000 leke - Tiranė - tel: 0692125968

Makine qepese
Makine qepese,marka Lusnik,e re. - 20.000 leke - Tiranė - tel: 267378

Aparat Ekografik-Abdominal
Aparat Ekografik-Abdominal se bashku me printerin,marka Toshiba,ne gjendje te mire. - 700.000 leke - Tiranė - tel: 2260220692300479

Studio dentisti
2 studio dentisti,te papunuara ne Shqiperi,italiane. - 350.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 0682070591

Aparat Sauna
Aparat Sauna familjare,i pershtatshem per zbutje dhe shkelqim,aparat me avull. - 25.000 leke - Tiranė - tel: 0692420442

Tende dielli
Tende dielli ,sip.80 m2,me gjithe konstruksionin alumini,pak e perdorur. - 35.000 leke - Tiranė - tel: 0682169212

Aparat diabeti
Aparat diabeti,i ri,i paperdorur,ne gjende pune te mire. - 40.000 leke - Tiranė - tel: 273521

Tenda dielli
2 tenda dielli,ne forme kupole,nga 2m,te paperdorura. - 80.000 leke - Tiranė - tel: 06822224540682200141

Aparat Fibro-Rectoscop
Aparat Fibro-Rectoscop,i perdorur. - 100.000 leke - Tiranė - tel: 0682296181

Porte metalike
Porte metalike 4.50 i gjate. - 40.000 leke - Tiranė - tel: 0692391786

Kapake pusetash
gize , te rrinj, dopio - 12.000 leke /cifti - Tiranė - tel: 0692517125

Aparat diabeti
i ri i paprdorur , ne gjendje pune te mire - .40.000 leke - Tiranė - tel: 273521

Aparat Fibro-Rectoscop
i perdorur ne gjendje shume te mire - 100.000 leke - Tiranė - tel: 0682296181

Studio dentisti
te papunuara ne Shqiperi - 350.000 leke - Tiranė - tel: 0682070591

Karroce invalidi
shesim karoce invalidi e perdorur - 3.000 leke - Tiranė - tel: 0682578554

Porte metalike
eshte 4.50 m e gjate - 40.000 leke - Tiranė - tel: 0692391786

Tjegulla
tjegulla te perdorura Greke - 27 lek/copa - Tiranė - tel: 362957

Pajisje hidrosanitare
kemi pajisje sanitare te nje banjoje , EC, bide me gjithe grup, vaske lavaman me gjithe grup , boiler , kanat dritareje te gjitha me gjyre te bardhe - 55.000 leke - Tiranė - tel: 0692061489

Aparat Fibro-Rectoscop
i perdorur - 100.000 leke - Tiranė - tel: 0682296181

Kabinet Elektro-kardio-grafik
punon me bateri i kompletuar me aparat shargimi+aparat monitor per zemren me 22 funksionevendoset ne biciklete +1 - 1.000 euro - Tiranė - tel: 3552170682965334

Aparature Kardiografike
se bashku me pajisjet e nje klinike dentatre , te gjitha prodhim perendimor - - Tiranė - tel: 0682644608

Kbinet Elektro-kardio-grafi
punon me bateri i kompletuar me aparat 22 funksione vendoset ne biciklete +1 aparat per rregjistrimin e lodhjes ne levizje - 1.000 euro - Tiranė - tel: 3552170682965334

Aparat Fibro-Rectoscop
i perdorur - 100.000 leke - Tiranė - tel: 0682296181

Klinike dentare Kastelini
e kopletuar me suplement si: Ro-grafi , murale-aparat , larje filmash - 8.000 euro - Tiranė - tel: 3552170682965334

Unit Dentar Castellini
ne gjendje shume te mire pune - 230.000 leke - Tiranė - tel: 0692563465

Aparat analize
aparat analize per gjakun ne gjendje shume te mire pune - 3.000 euro - Sarandė - tel: 0692325609

Mjekesore
Aparat anti alergjik 8X2X6 cm (mbahet ne xhep) per te gjitha llojet e alergjise , 2-3 aplikime dhe rezutati eshte i dukshem . Veprimi eshte me Phototerapi , 2 elektroda i vendos hunde 4,5 minuta dhe aparati shkarkohet vete - 150 euro - Tiranė - tel: 00495612029299 0692144609