2 krevate marinari,16.000 leke
2 krevate marinari,me gjithe dyshek. - 16.000 leke - Tiranė - tel: 231242/0682056591

Suste dhe dyshek ortopedik, 20.000 leke.
Prodhim italian,permasa 160x190 cm,blere dy muaj me pare. - 20.000 leke - Tiranė - tel: 0682212277

Tavoline mesi,rrumbullake,prej xhami, 6.000 leke
Tavoline mesi,rrumbullake,prej xhami. - 6000 leke - Tiranė - tel: 0682183015

Krevat dopio bashke me dyshekun ortoopedike, te perdorur vetem 2 muaj, 20.000 leke
Krevat dopio bashke me dyshekun ortopedike, te perdorura vetem 2 muaj - 20.000 leke - Tiranė - tel: 249676

Orendi shtepiake: kolltuqe, krevat femjejesh, tavolina +karrike, frigorifer, 110.000 leke
Orendi shtepiake:kolltuqe, krevat femijesh, tavolina+karrike, frigorifer, Shiten per arsye emigrimi. - 110.000 leke - Tiranė - tel: 0692537827

Bufe sa nje faqe muri, 6000 leke
Dru ahu,rimeso arre,ne gjendje shume te mire. - 6000 - Tiranė - tel: 0692378660

Tavoline mesi prej mermeri te zi, 15.000 leke.
Tavoline mesi,e vogel dhe shume e bukur,e gjitha prej mermeri te zi,me cirka. - cmimi: 15.000 leke - Tiranė - tel: 0682126207240626

Pajisje kuzhine, 60.000 leke
Pajisje kuzhine:vetrate dur-alumini,permasa 2x2.25m,tavoline pune inoksi 4m,aspirator (oxhak),sobe me gaz+korrent,zgare me gaz bashke me tavolinen e vet,te gjitha prej inoksi. - cmimi: 60.000 leke - Tiranė - tel: 0682803522

Dhome gjumi italiane, 60.000 leke.
Dhome gjumi,e blere para 6 muajsh,italiane (dollap me 6 flete,2 komodina,komo,krevat dopio)+suste e re,dyshek i ri Melvinflex. - cmimi: 60.000 leke - Tiranė - tel: 243708

Komplet kolltuqesh: 1 tresh qe hapet si krevat,1 dysh, 2 tek me mbulesa, 40.000 leke
Te bere me porosi, te perdorur, shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 40.000 leke - Tiranė - tel: 0692509120

Shiten komplet orendite e nje shtepie, 850.000 leke
Shiten komplet orendite e nje shtepie, shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 850.000 leke ne total - Tiranė - tel: 0682220685

Bufe per dhome ndenje, 10.900 leke
Me rimeso arre,per dhome ndenje,e ndare ne 4 pjese,me permasa:lartesia 2.25m,gjatesia 3m,gjatesia 45-55cm,ka vend per vendosjen e TV,qelqurinash dhe dollap. - cmimi: 10.900 leke - Tiranė - tel: 223782

Bufe gjermane, 70.000 leke.
Me xhama te zeze,e vecante,ndahet ne 3 pjese,shitet per arsye emigrimi. - cmimi: 70.000 leke - Tiranė - tel: 0692424552

Komplet orendish te nje shtepie, 850.000 leke ne total.
Shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 850.000 leke - Tiranė - tel: 0682220685

Kolltuqe lekure,ngjyre boj kafe, 20.000 leke
1 tresh,1 dysh dhe 2 njeshe. - cmimi: 20.000 leke - Tiranė - tel: 0692572886

4 kolltuqe dhe 1 divan,ne gjendje shume te mire, 20.000 leke
4 kolltuqe dhe 1 divan,ne gjendje shume te mire. - cmimi: 20.000 leke - Tiranė - tel: 340421

Paisje te nje apartamenti, 170.000 leke
Shiten pajisje te nje apartamenti si:divane mobilje,dhome gjumi dhe placka te tjera.Te gjitha keto te perfshira ne nje cmim shume te leverdishem. - cmimi: 170.000 leke - Tiranė - tel: 06924724010692236248

Komplet kolltuqesh, 100.000 leke
Komplet kolltuqesh:1tresh,4 tek,me viza blu,gri dhe vishnje,1 vit te perdorur,jane shume te mirembajtur. - cmimi: 100.000 leke - Tiranė - tel: 244890

Tavoline studimi+krevate tek, 12.000 leke
Tavoline studimi dhe kompjuteri per 2 vete bashke me nje mini-biblioteke,2 krevate tek,model klasik te mobileri Ajax. - cmimi: 12.000 leke - Tiranė - tel: 246166 069222347715

K/bufe Skavolini, 18000 leke
K/bufe Skavolini,italiane,ngjyra ebardhe,me dimesione 1x1,per anekse te ngusta,e kompletuar. - cmimi: 18.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 364670 0692194693

Bufe me vitrine,60.000 leke
Prodhim Gjerman,e perdorur,kapak druri,gjatesi 3.32m,lartesi 2m,gjeresi 0.54m. - cmimi: 60.000 leke - Tiranė - tel: 223834

Kolltuqe,100.000 leke
Komplet kolltuqesh,tresh,dysh dhe 2teke,tavoline xhami,1 vit te perdorura. - cmimi: 100.000 leke - Tiranė - tel: 252725

Dollap gjerman,35.000 leke
Ngjyre druri,2.60m,me 3 kanale,pasqyra dhe sirtare. - cmimi: 35.000 leke - Tiranė - tel: 265390

Bufe 60.000 leke
Bufe,prodhim gjerman,model klasik,e perdorur,me punime te gdhendura druri,shume e pershtatshme per holl,dhoma te medha pritjeje,gjatesi 3,4m gjeresi 0,5m. - cmimi: 60.000 leke - Tiranė - tel: 0682060561253777

Komplet kolltuqesh, 40.000 leke.
Komplet kolltuqesh,tip klasike,1 dysh,2 njeshe dhe tavoline mesi . - cmimi: 40000 leke - Tiranė - tel: 273440

Kolltuk tresh,2kolltuqe njesh,tavoline televizori,shume pak te perdorura rreth 6 muaj. - cmimi: 280.000 leke - Tiranė - tel: 0692174355

Komplet kolltuqesh,1 tresh,1 dysh dhe 2 tek,shiten per arsye emigracioni. - cmimi: 30.000 leke - Tiranė - tel: 227398

Bufe gjermane,me xhama te zeze,e vecante,ndahet ne 3 pjese,shitet per arsye emigrimi. - cmimi: 80.000 leke - Tiranė - tel: 0692424552

K/bufe Scavolini,italiane,ngjyra e bardhe,me dimesione 1x1,per anekse te ngushta,e kompletuar. - cmimi: 18000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 364670 0692194693

Komplet kolltuqesh lekure,1tresh,1 dysh,2 tek,ngjyre bezhe,pak te perdorur,ne gjendje shume te mire.Shiten per arsye emigrimi. - cmimi: 150.000 leke - Tiranė - tel: 0682163610

Bufe kuzhine
Bufe kuzhine,e re,gjatesi 1.8 m+sobe me aspirator. - 60.000 leke - Tiranė - tel: 270869

Kolltuk
Kopmplet kolltuqesh:1 tresh,4 tek,me viza blu,gri dhe vishnje,1 vit te perdorur,jane shume te mirembajtur. - 100.000 leke - Tiranė - tel: 244890

Kolltuqe
Komplet kollyuqesh,1 treshe,1 dyshe,me mbulesa,te mirembajtura,2 njeshe. - 30.000 leke - Tiranė - tel: 0692868265

Dhome gjumi
Dhome gjumi. - 25.000 leke - Tiranė - tel: 244041

Portomonto
Portmonto me dimesione 2x2m2. - 20.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 344530

Kolltuqe
Komplet kolltuqesh,treshe,dyshe,2 teke,me lekure,ngjyre bezhe. - 50.000 leke - Tiranė - tel: 344951

Bufe
Bufe gjermane,me xhama te zeze,e vacante,ndahet ne 3 pjese,shitet per arsye emigrimi. - 100.000 leke - Tiranė - tel: 0692424552

K/bufe Scavolini
K/bufe Scavolini,italiane,ngjyra e bardhe,me dimisione 1x1,per anekse te ngushta,e kompletuar. - 18.000 leke - Tiranė - tel: 3646700692194693

Kolltuqe
Komplet kolltuqesh,1 tresh,1 dysh dhe 2 tek,shiten per arsye emigracioni. - 30.000 leke - Tiranė - tel: 227398

Kolltuk
2 kolltuqe,stil klubi,lekure e verdhe ngjyre limoni. - 200 euro/secili - Tiranė - tel: 270910

Maxibar
Maxibar,per shishe vere,ne gjendje shume te mire,gjeresi 0.59m,thellesi 0.6m,lartesi. - 400 euro - Tiranė - tel: 270910

Kolltuqe
Komplet kolltuqesh:1 tresh,4 tek,me viza blu,gri dhe vishnje,1 vit te perdorur,jane shume te mirembajtur. - 100.000 leke - Tiranė - tel: 244890

Kolltuqe
Komplet kolltuqesh lekure,1 tresh,1 dysh,2 tek,ngjyre bezhe,pak te perdorur,ne gjendje shume te mire.Shiten per arsye emigrimi. - 150.000 leke - Tiranė - tel: 0682163610

Dollap
Dollap gjerman,ngjyre bezhe,me shina,pasqyre ne me s3x2.60m,pothuajse i ri.Tapet,pak i perdorur. - 60.000 leke i diskutueshem - Tiranė - tel: 361613

Kolltuk
kolltuqe nje tresh , dysh dhe dy teke , ngjyra qumeshti lekura origjinale - 220,000 leke - Tiranė - tel: 3646160692188371

Dollap
ngjyre bezhe me shina, pasqyre ne mes pothuajse i ri - 60.000 leke - Tiranė - tel: 361613

Divane
2 divane , 2 kolltuqe ,1 tesh, 1 dysh - 21.000 leke - Tiranė - tel: 369092

Kuzhine
5 metra, me kapak druri me aspirator si dhe ne vazhdim mbajtesen e TV - 100.000 leke - Tiranė - tel: 232958

Kolltuke
1 tresh , 1 dysh , 2 tek, , ngjyre bezhe ,pak te perdorur - 150.000 leke - Tiranė - tel: 0682163610

Tavoline
tavilone buke , e re, me 6 karige - 15.000 leke - Tiranė - tel: 273440

Dhome gjumi
jo e perdorur ne gjendje shume te mire me komo te madhe , me pasqyre tualeti me komodine , sirtare , 2 komodina te tjera anash - 60.000 leke - Tiranė - tel: 0692523906 223237

Kolltuke
nje tresh , dysh dhe dy teke , ngjyra qumeshti , lekure origjinale - 220.000 leke - Tiranė - tel: 364616 0692188371

Portmando
me dimensione 2x2 /m2 - 20.000 leke - Tiranė - tel: 344530

Mxibar
per shishe vere , ne gjendje shume te mire me gjeresi 0.59 m , thellesi 0.6 m, lartesi 1.84 m - 400 euro - Tiranė - tel: 270910

Kolltuke
shiten kolltuqe teke. krevat tek, me dyshek , dollap - - Tiranė - tel: 265390

Kolltuqe
Komplet kolltuqesh lekure . 1 tresh ,1 dysh , 2 tek, ngjyre bezhe , pak te perdorur - 150.000 leke - Tiranė - tel: 0682163610

Bufe
Bufe Gjermane per televizor , per te veve video . CD, rafte ,sirtare - 30.00 leke - Tiranė - tel: 239409 0692501842

Kolltuqe
2 kolltuqe teke , krevat teke me dyshek , dollap - 40.000 leke - Tiranė - tel: 265390

Kolltuqe
nje tresh , nje dysh, dhe dy teke, ngjyre mjalti, me bordura druri , pak te perdorur - 50.000 leke - Tiranė - tel: 0692897225

sobe me dru
Sobe me dru e cmimit 950 leke (te reja) e blere ne 1988 e perdorur ne periudha te shkurtra kohe. Me furre te vogel. - 5.000 - Tiranė - tel: 04352554

Kolltuqe
nje tresh, nje dysh dhe dy teke , ngjyre mjalti me bordure druri , pak te perdorur - 50.000 leke - Tiranė - tel: 0692897225

Bufe
bufe me dru , model i vjeter ne gjendje shume te mire e madhe - 10.000 leke - Tiranė - tel: 0692378660

Dhome gjumi
jepet dhome gjumi jo e perdorur , ne gjedje shume te mire , komo te madhe , sirtare , 2 komodina - 60.000 leke - Tiranė - tel: 0692523906 223237

Divane
2 divane nje tek me hapje dhe nje per fjetje , te perdurur vetem nje muaj , shiten per arsye emigrimi . Beresit i falen Obodin dhe antene satelitore - 35.000 leke - Tiranė - tel: 0682064325

Bufe
jepet bufeja Gjermane me xhama te zeza e vecante ndahet ne 3 pjese shitet per arsye emigrimi - 100.000 leke - Tiranė - tel: 0692424552

Kend kuzhine
kend kuzhine dhe tavoline mesi - 20.000 leke - Tiranė - tel: 342056

Bufe
Bufe me vitrine , prodhim Gjerman e perdorur , me kapak druri - 35.000 leke - Tiranė - tel: 0682064325

Divane
Divane , , nje treshe , tavoline me 4 karrige , 2 krevate me dyshek teke , tavoline mesi me derase - 7.000 leke - Tiranė - tel: 243741 0682928533

Komplet kolltuqesh
Komplet kolltuqesh , te ardhura nga Greqia , pak te perdorura - 50.000 leke - Tiranė - tel: 244890

Bufe
Bufe e madhe , telajo Kolltuqe 4+1 divane , fshese me korent etj - 14.000 leke - Tiranė - tel: 345611

Divane , dhome gjumi
Shiten pajisje te nje apartamenti , si divane mobilje , dhome gjumi she placka te tjera - 170.000 leke i diskuteshem - Tiranė - tel: 06924724010692236248

2 kolltuqe teke , krevat tek, medyshek - 8.000 leke - Tiranė - tel: 265390

Mobilje
Koplete per pajisjet e mje shtepie si : divane nje tresh, 2 kolltuqe ngjyre uthulle 2 kervata tek me dysheke ,tavoline me 4 karige , bufe kristaliere , e gjithcka per shtepine tuaj - - Tiranė - tel: 24377410682928533