devinf.com
AlfaFab.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, DYQANE ME QIRA

  · NE QENDER, MBRAPA MUZEUT HISTORIK KOMBETAR
  Jepet me qira dyqan sip. 69 m2, kati I. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
  Ēmimi 1300 Euro/muaj.

  · TE “ETC-ja”
  Jepet me qira ambient, sip. 120 m2, kati III. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
  Ēmimi 1800 Euro/muaj.
  Jepet me qira dyqan me sip. 45 (69) m2, kati III. Ēmimi 550 Euro/muaj.

  · Buze bulevardit kryesor “deshmoret e kombit”
  Jepet me qira ambient teper cilesor, sip. 43 m2, kati perdhe. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ēmimi 2200 Euro/muaj.

  · te selvia, buze rruge kryesore
  Jepet me qira ambient, sip. 95 m2, kati perdhe. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ēmimi 2.2 milion Leke/muaj.

  · ne fillim te rruges “komuna e parisit”
  Buze rruge kryesore, jepet me qira lokal-bar-kafe, sip. 66 m2 dhe 72 m2 verande. Ēmimi 2.3 milion Leke/muaj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20130419_111917.jpg
S: 915
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Copy of DSC_0298.jpg
S: 734
Madhesia: 29.5 KB  


  Agjensia "Inf 93"
  Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane
  Tel: 04 2230 515
  Fax: 04 2249 522
  Mob: 068 20 50 444
  e-mail: inf93@albaniaonline.net
  web: www.inf-93.com

  inf93