dev info

 1. Standart Tirane, DYQANE ME QIRA

  • NE QENDER, MBRAPA MUZEUT HISTORIK KOMBETAR
  Jepet me qira dyqan sip. 69 m2, kati I. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ēmimi 1300 Euro/muaj.

  • PRANE SHKOLLES “PETRO NINI LUARASI”
  Jepet me qira bar-restorant teper cilesor me gjendje pune, sip. 115 m2 dhe 54 m2 verande. Gjithsej 25 tavolina. Ēmimi 2500 Euro/muaj.
  muaj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20130419_111917.jpg
S: 140
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Copy of DSC_0298.jpg
S: 132
Madhesia: 29.5 KB  
  Agjensia "Inf 93"
  Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane
  Tel: 04 2230 515
  Fax: 04 2249 522
  Mob: 068 20 50 444
  e-mail: inf93@albaniaonline.net
  web: www.inf-93.com

  inf93