Zona/Rruga : Golem,Kompleksi RIO Palace(ish plazhi Miami Beach) Ne plazhin e Golemit tek kompleksi RIO Palace (ish Miami Beach),ne rreshtin e pare buze detit shitet lokal Bar Restorant Piceri RIO PALACE me siperfaqe 270 m2 + 350 m2 verande. Veranda e mbuluar me tende druri + 2 dhoma gjumi + tualet , me konstruksion druri. Lokali eshte i mobiluar dhe i kompletuar totalisht , kuzhina e kompletuar ne menyre bashkekohore me paisje teresisht profesionale. Mundesi per te vondosur shezllone perpara lokalit. Lokali eshte ne gjendje pune , me xhiro te garantuar e klientele te ngritur. ME HIPOTEKE Cmimi 810000 (Euro) Per me teper informacion kontaktoni : Cel. : +355 693620000