Universiteti KRISTAL ne Tirane shpall per konkurrim vendet e lira te punes:


1.Drejtor pranė Drejtorisė sė Shėrbimeve
Kandidatėt qė kėrkojnė tė aplikojnė pėr konkurim duhet tė jenė diplomuar nė Fakultetin Ekonomik/ nė Fakultetin Juridik/ nė Fakultetin Inxhinierisė sė Ndėrtimit dhe tė plotėsojnė kriteret e mėposhtme:

 • Aftėsi pėr tė kuptuar propozimet dhe vendimet e ēdo niveli dhe pėr t'i zbatuar ato.
 • Tė ketė aftėsi pėr tė kryer me pėrgjegjėsi detyrėn nė pėrputhje me aktet ligjore nė fuqi.
 • Aftėsi komunikuese me shkrim (nė hartimin e shkresave zyrtare) e me gojė
 • Vlerėsohet puna nė grup
 • Aftėsi tė mira negociuese, organizative dhe drejtuese

Kritere specifike:

 • Eksperiencė pune nė prokurime, zbatim projektesh
 • Diplomė e shkollės sė lartė
 • Njohuri tė mira kompjuterike
 • Njohja e gjuhės sė huaj pėrbėn avantazh

Kandidatet qe do te aplikojne per konkurrim duhet te paraqesin dokumentet e nevojshme si dhe te paraqiten prane Universitetit "KRISTAL" cdo dite prane Drejtorise se Burimeve Njerezore.

Dokumentacioni te paraqitet brenda dates 10 Shtator 2010.


2.Financier/Kontabilist pranė Drejtorisė Ekonomike.
Kandidatėt qė kėrkojnė tė aplikojnė pėr konkurim duhet tė jenė diplomuar nė Fakultetin Ekonomik, dega Financė dhe tė plotėsojnė kriteret e mėposhtme :

 • Aftėsi pėr tė kuptuar propozimet dhe vendimet e ēdo niveli dhe pėr t'i zbatuar ato.
 • Tė ketė aftėsi pėr tė kryer me pėrgjegjėsi detyrėn nė pėrputhje me aktet ligjore nė fuqi.
 • Aftėsi komunikuese me shkrim (nė hartimin e shkresave zyrtare) e me gojė
 • Vlerėsohet puna nė grup

Kritere specifike:

 • Eksperiencė pune ( 3 vjet ) nė sektorin e Financės
 • Njohuri tė mira kompjuterike programet e Financės (Financa 5)
 • Njohja e gjuhės sė huaj pėrbėn avantazh

Kandidatet qe do te aplikojne per konkurrim duhet te paraqesin dokumentet e nevojshme si dhe te paraqiten prane Universitetit "KRISTAL" cdo dite prane Drejtorise se Burimeve Njerezore.


Dokumentacioni te paraqitet brenda dates 10 Shtator 2010.


3.Lektorė pėr programet e studimit nė Fakultetin e Farmacisё dhe Stomatologjisё.
Aplikimet vazhdojnė.


Dokumentacioni te paraqitet brenda dates 10 Shtator 2010.

Adresa: Universiteti Kristal Autostrada Tirane - Durres Km.3
e-mail:humanresources@kristal.edu.al
tel: +355 (0) 42 407 225
Cel: +355 (0) 68 60 22 373

JU MIREPRESIM!