kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Website Design - Faqe Interneti, Sherbime Web-i, Online Marketing, SEO...

  A ju duhet nje website? Tashme konkurenti juaj e ka nje te tille....!

  Durres Business eshte nje agjensi e cila po zhvillohet me sukses, dhe qe drejtohet nga te rinj te cilet besojne se nje klient i kenaqur eshte celesi i suksesit.

  Ne boten e madhe dhe shume konkuruese te biznesit, asnje nuk mund te qendroje larg modernizimit dhe globalizimit.

  Ne ju mundesojme Zhvillim Web Siti, Perfshirje ne motorret e kerkimit,
  Ndertim Identiteti te kompanise, Zgjidhje komunikimi, Web Marketing,
  Mirmbajtje, dhe shume sherbime te tjera Online!

  Sa mund tiu kushtoje nje website? Kerko nje preventiv

  Klikoni ketu per te pare disa nga punet tona
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fig2.1.jpg
S: 1335
Madhesia: 39.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fig4.jpg
S: 552
Madhesia: 59.3 KB  

  Durres Business
  Web Design & Advertising Agency

  Tel: +355 52 227005
  Mob: +355 682054086
  Email: info@durres.biz
  Web: www.durres.biz