kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Pushime ne Sarande, jap apartament me qera,1+1 2700 leke 18 dhe 19 Gusht i lire

  Pushime ne Sarande, 2700 leke nata Gusht
  Jap me qera , Apartament 1+1, teresisht i mobiluar, dhome gatimi, frigorifer, lavatrice dhe me kushte shume te mira per te rinj dhe familje, vetem 5 min larg African Beach Club. 2-4 persona.
  Kontaktoni 0692438674.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35807882_10210525614088903_3646162483929939968_n.jpg
S: 479
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35824605_10210525613288883_2955344104201912320_n.jpg
S: 353
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35812591_10210525612808871_2614725026938617856_n.jpg
S: 368
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 319
Madhesia: 55.9 KB