Kliko

 1. Standart Pushime ne Sarande,(Holidays in Saranda) jap apartament me qera i Ri ,i pabanuar me pare, 2+1, 45 € nata, 2-4 persona, prej Korrik 2020

  Pushime ne Sarande, 45 € nata, duke filluar prej 1 Korrik 2020.
  Jap me qera , Apartament 2+1, teresisht i Ri , i pabanuar me pare , i mobiluar, dhome gatimi, frigorifer, lavatrice dhe me kushte ideale per te rinj dhe familje, vetem 8 min ne kembe larg Hotel Andon Lapa Suites. (Per 2-4 persona). (Kati i 3-te me ashensor)
  Kontaktoni : 0692438674
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20200628-WA0005.jpg
S: 43
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20200628-WA0008.jpg
S: 37
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20200628-WA0007.jpg
S: 36
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20200628-WA0003.jpg
S: 35
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200701_094756.jpg
S: 29
Madhesia: 37.6 KB