Azienda Albacall kerkon operator call center imbound per pune part time dhe full time qe din mire gjuhen italiane!Callcenteri eshte ne qender te tiranes ne rruga kavaja, afer globit,eshte nje ambient mjaft i kendshem...Rrroga eshte e mire dhe e sigurt!! Ne qofte se jeni te interesuar na dergoni curriculum vitae te juaj ke adressa mail recruitment@albacall.eu