Kompania kerkon te zgjeroje stafin me 20 Operatore/e Forex ne gjuhen Italiane.

Ofrojme :
  • Kushte shume te mira pune.
  • Kontrate pune te rregullt sipas legjislacionit Shqipetar.
  • Ambient komod pune.
  • Paga duke filluar nga 400 euro + bonuse.

Mundesi te mira rritje dhe bonuse te vazhdueshme e progresive
  • Punohet nga E Hena - Premte
  • Orari 10:00 - 19:00

Pergjegjesite :
  • Te zoteroje mire gjuhen Italiane.
  • Te kete aftesi bindese.

Kontakt: pr@hresource.org
Nr. tel: 0695338265
Adresa: Ne fillim te Rruges ''Kodra e Diellit'', prane Kopshtit Botanik.

Cel. : 0695338265
+Apliko