Albacall

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Shitėse


  Rrjeti i dyqaneve Celular.al kėrkon tė punėsojė shitėse, me eksperience.


  Kriteret:
  - Tė ketė aftėsi tė shkėlqyera komunikuese.
  - Tė ketė aftėsi tė shkėlqyera prezantuese.
  - Tė ketė aftėsi negociuese dhe bindėse.
  - Te ketė njohuri tė pėrgjithshme kompjuterike .
  - Tė jetė fleksibėl nė punėn nė gruop.
  Ofrojme:
  1- Kontratė tė rregullt pune, sigurime shoqerore dhe shėndetesore
  2- Paga shumė e kėnaqshme
  3- Kushte shumė komode pune
  4- Bonuse dhe benefite nė varėsi tė performances

  Pėrbėjne avantazh personat qe kanė eksperiencė tė mėparshme.

  Te interesuarit te dėrgojne cv me fotografi nė info@celular.al
  +Apliko